SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36758124

CRP s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2007
IČO
36758124
DIČ
2022351562
Sídlo
Zvolenská cesta 4, 974 05 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľPeter Crman

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CRP s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 27. 3. 2007. Vo vedení firmy: Peter Crman. V roku 2025 mala firma tržby 127 tis. € (+0,4 %) a stratu 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať336. z 833 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
127 tis. €
Za rok
+0 %
Od 2013
−71 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014−7 %2015+6 %2016+10 %2017−72 %2018+6 %2019−1 %2020−33 %2021−26 %2022+2 %2023+89 %2024−3 %2025+0 %
  • Priemerný rast ročne
    −9,7 %
  • Najlepší rok
    2023, +89 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -11,8 %
    +13,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -18,3 %
    +15,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    177,8 %
    +24,7 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby127 213 €126 728 €130 657 €68 998 €67 787 €91 641 €136 750 €137 659 €129 773 €467 915 €426 542 €402 571 €431 704 €
Výsledok hospodárenia−15 024 €−31 515 €−29 111 €−75 262 €−44 183 €−10 279 €−9 499 €−26 235 €−19 559 €25 951 €8 901 €−12 542 €11 573 €
Aktíva spolu82 323 €92 381 €107 768 €120 643 €150 465 €156 603 €157 363 €160 245 €172 398 €126 999 €94 908 €85 403 €81 883 €
Vlastné imanie−64 011 €−48 987 €−17 472 €−63 623 €−32 544 €1 360 €2 140 €−273 €25 963 €45 522 €19 571 €10 670 €23 212 €
Podané26. 3. 202626. 3. 202515. 5. 202426. 3. 20231. 6. 202212. 6. 202127. 5. 202029. 3. 201925. 3. 201827. 3. 201719. 3. 201616. 3. 20153. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
336. z 833 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022351562
platiteľ od 1. 10. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zvolenská cesta 4, 974 05 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 3. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 12856/S
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
5611 Reštauračné činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • cestná nákladná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 tony, vrátane prípojného vozidlaod 2007
  • prekladateľské a tlmočnícke službyod 2007
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • administratívne práceod 2007
  • činnosť účtovných a ekonomických poradcovod 2007
  • predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2007
  • pohostinská činnosťod 2007
  • obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľnostíod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reštauračné činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 5611), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025336. z 833
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reštauračné činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 8. 2009Nový spoločníkPeter Crman, podiel 100 %
  3. 1. 10. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022351562
  4. 27. 3. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reštauračné činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36758124

CRP s.r.o. – tržby 127 tis. € – IČO 36758124