SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36764817

MATES s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2007
IČO
36764817
DIČ
2022371153
Sídlo
Haburská 89/47, 821 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMgr. Dominika Hanáčková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MATES s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 13. 4. 2007. Vo vedení firmy: Dominika Hanáčková. V roku 2025 mala firma tržby 4 tis. € (−65,7 %) a zisk 184 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3539. z 3 863 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
4 tis. €
Za rok
−66 %
010 tis.20 tis.30 tis.2015—2016×7,42017+49 %2018+13 %2019−25 %2020−19 %2021+37 %2022+1 %2023−0 %2024−44 %2025−66 %
  • Najlepší rok
    2016, ×7,4
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 636 €10 589 €18 785 €18 809 €18 629 €13 600 €16 798 €22 318 €19 813 €13 289 €1 785 €——
Výsledok hospodárenia184 €56 €603 €1 455 €718 €−1 050 €−3 337 €−748 €1 539 €1 828 €−306 €−480 €—
Aktíva spolu7 373 €7 252 €7 618 €7 146 €5 348 €4 774 €5 562 €9 150 €9 445 €8 053 €7 394 €6 325 €6 325 €
Vlastné imanie6 787 €6 603 €6 547 €5 944 €4 490 €3 771 €4 821 €8 158 €8 906 €7 367 €5 539 €5 845 €6 325 €
Podané18. 6. 20264. 6. 202516. 5. 202425. 3. 202315. 6. 202211. 6. 20217. 6. 202018. 6. 201919. 6. 20182. 6. 201714. 6. 20169. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3539. z 3 863 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2022371153
platiteľ od 4. 9. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Haburská 89/47, 821 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 4. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 45484/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
82110 Kombinované administratívno-kancelárske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností · 12 ukončených činností

  • činnosť organizačných a ekonomických poradcov,od 2007
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2007
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ),od 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ),od 2007
  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2022
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kombinované administratívno-kancelárske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 2 tis. € · posledná 22. 9. 2026

Posledné zmluvy

  • Obchodná akadémia, Nevädzová 3, BratislavaZmluva o zabezpečení upratovacích a čistiacich prác2 tis. €22. 9. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253539. z 3 863
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kombinované administratívno-kancelárske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 18. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 18. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 6. 2021Nový spoločníkMgr. Dominika Hanáčková, podiel 100 %
  3. 4. 9. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2022371153
  4. 24. 7. 2015Presun sídlaHaburská 89/47 Bratislavapredtým Bajzova 1 Bratislava
  5. 10. 7. 2015Nový člen vedeniaMgr. Dominika Hanáčková, konateľ
  6. 15. 2. 2011Presun sídlaBajzova 1 Bratislavapredtým Holíčska 7 Bratislava
  7. 13. 4. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kombinované administratívno-kancelárske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36764817

MATES s.r.o. – tržby 4 tis. € – IČO 36764817