SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36767824

EUROPEN SECURITY s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Smižany · od 2007
IČO
36767824
DIČ
2022370174
Sídlo
Nálepkova 13/1313, 053 11 Smižany
firmy v okolí

KonateľTatiana Havrylyuk

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EUROPEN SECURITY s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Smižany, v registri od 24. 4. 2007. Vo vedení firmy: Tatiana Havrylyuk. V roku 2025 mala firma stratu 340 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−340 €
Za rok
strata
−2 tis.−1 tis.−50002013strata2014strata2015strata2016strata2017strata2018strata2019strata2020strata2021strata2022strata2023strata2024strata2025strata
  • Stratové roky
    13 z 13
  • Najslabší rok
    2016, strata 1 tis. €
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Výsledok hospodárenia−340 €−340 €−70 €−100 €−70 €−100 €−150 €−100 €−580 €−1 287 €−480 €−100 €−100 €
Aktíva spolu2 683 €3 023 €3 023 €3 093 €3 193 €3 263 €3 363 €3 513 €4 573 €4 673 €6 440 €6 540 €6 640 €
Vlastné imanie2 343 €2 683 €3 023 €3 093 €3 193 €3 263 €3 363 €3 513 €3 613 €4 193 €5 480 €6 440 €6 540 €
Podané16. 3. 202617. 3. 202529. 3. 202412. 3. 202331. 3. 202212. 6. 202131. 3. 20201. 7. 20192. 7. 201821. 3. 201729. 3. 201631. 3. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nálepkova 13/1313, 053 11 Smižany
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 4. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 19728/V
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
28150 Výroba ložísk, ozubených kolies, prevodových a ovládacích prvkov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Smižany.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • výroba mechanických častí strojov a prístrojovod 2007
  • reklamná a propagačná činnosťod 2007
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • sprostredkovanie v oblasti obchodu a výroby v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • upratovacie práceod 2007
  • maliarske, natieračské a sklenárske práceod 2007
  • donášková službaod 2007
  • lešenárske práceod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ložísk, ozubených kolies, prevodových a ovládacích prvkov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 28150), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 16. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 16. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 4. 2012Nový spoločníkTatiana Havrylyuk, podiel 50 %
  3. 24. 4. 2012Nový spoločníkVolodymyr Havrylyuk, podiel 50 %
  4. 24. 4. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ložísk, ozubených kolies, prevodových a ovládacích prvkov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36767824

EUROPEN SECURITY s.r.o. – strata 340 € – IČO 36767824