SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36767981

AUTODOPRAVA RAPANT DUŠAN s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rudník · od 2007
IČO
36767981
DIČ
2022366082
Sídlo
906 23 Rudník
firmy v okolí

KonateľDušan Rapant+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AUTODOPRAVA RAPANT DUŠAN s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rudník, v registri od 24. 4. 2007. Vo vedení firmy: Dušan Rapant a Gabriela Plávková. V roku 2025 mala firma tržby 1 tis. € a stratu 691 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5256. z 5 403 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1 tis. €
Za rok
−41 %
02 tis.4 tis.6 tis.2015—2016+172 %2017−0 %2018+2 %2019+117 %2020−40 %2021−31 %2022+17 %2023+15 %2024−42 %2025−41 %
  • Najlepší rok
    2016, +172 %
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 160 €1 970 €3 374 €2 923 €2 500 €3 620 €5 990 €2 764 €2 710 €2 720 €1 000 €——
Výsledok hospodárenia−691 €−621 €−219 €−512 €−715 €−74 €−220 €−256 €−649 €−639 €−2 584 €−4 705 €−4 188 €
Aktíva spolu787 €1 365 €1 649 €1 867 €2 378 €3 097 €3 165 €3 396 €3 880 €4 392 €2 776 €2 603 €6 127 €
Vlastné imanie334 €1 025 €1 646 €1 865 €2 377 €3 091 €2 672 €1 392 €−2 823 €−2 174 €−1 535 €−16 995 €−12 290 €
Podané31. 3. 202631. 3. 202530. 3. 202429. 3. 202323. 3. 202230. 3. 202116. 6. 202029. 3. 201930. 4. 201830. 3. 201730. 6. 201625. 6. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5256. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
906 23 Rudník
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 4. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 18974/R
Základné imanie
12 614 €
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rudník.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností · 6 ukončených činností

  • organizovanie kurzov, seminárov a školeníod 2007
  • prenájom motorových vozidielod 2007
  • prenájom strojov, prístrojov a zariadeníod 2007
  • predaj súčiastok a príslušenstva pre motorové vozidlá v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • predaj motorových vozidielod 2007
  • sprostredkovanie v oblasti dopravyod 2007
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živnostíod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255256. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 11. 2013Nový spoločníkDušan Rapant, podiel 100 %
  3. 22. 6. 2010Nový člen vedeniaIng. Gabriela Plávková, konateľ
  4. 24. 4. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36767981

AUTODOPRAVA RAPANT DUŠAN s.r.o. – tržby 1 tis. € – IČO 36767981