SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36775011

Profigrass SK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Senec · od 2007
IČO
36775011
DIČ
2022377016
Sídlo
Priemyselná 923/5, 903 01 Senec
firmy v okolí

KonateľIng. Josef Chytka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Profigrass SK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, v registri od 11. 5. 2007. Vo vedení firmy: Josef Chytka. V roku 2025 mala firma tržby 613 tis. € (+17,4 %) a zisk 806 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať158. z 352 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
613 tis. €
Za rok
+17 %
Od 2013
+21 %
0500 tis.1 mil.2013—2014+58 %2015−4 %2016+20 %2017−13 %2018−16 %2019+32 %2020−28 %2021+13 %2022+28 %2023−46 %2024+5 %2025+17 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,6 %
  • Najlepší rok
    2014, +58 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,1 %
    +0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,7 %
    +4,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,2 %
    +1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    78,8 %
    +3,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby612 749 €522 130 €496 507 €920 140 €716 183 €635 887 €887 059 €673 050 €798 924 €919 201 €763 113 €798 563 €506 487 €
Výsledok hospodárenia806 €−3 557 €4 663 €5 703 €349 €1 578 €12 542 €11 992 €12 146 €15 019 €8 103 €10 984 €2 387 €
Aktíva spolu515 944 €435 775 €407 069 €439 998 €335 089 €217 313 €452 171 €234 524 €180 261 €283 842 €191 118 €107 992 €163 127 €
Vlastné imanie109 573 €108 767 €112 325 €107 662 €101 959 €101 608 €100 030 €87 488 €75 496 €63 145 €48 145 €40 042 €29 058 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202527. 6. 202430. 6. 202328. 6. 202229. 6. 202129. 10. 20201. 7. 201930. 6. 201824. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201529. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
158. z 352 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022377016
platiteľ od 1. 6. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2017
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Priemyselná 923/5, 903 01 Senec
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 5. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 45865/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46690 Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Senec.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • výsadba, údržba a úprava zelene,od 2007
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • kopírovacie práce,od 2007
  • skladovanie tovaru a manipulácia s nákladom,od 2007
  • inžinierska činnosť vo výstavbe v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • reklamná činnosť a marketing,od 2007
  • činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov,od 2007
  • zváračské práce,od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
14 zmlúv
spolu 468 tis. € · posledná 12. 8. 2026

Posledné zmluvy

  • Správa ciest Bratislavského samosprávneho krajaKúpna zmluva - Dodanie kosačky so zberom vrátane cepákového mulčovača - Profigrass40 tis. €12. 8. 2026
  • Správa ciest Bratislavského samosprávneho krajaKúpna zmluva - Dodanie kosačky s mulčovaním bez zberu a mechanizmov na údržbu zelene - Profigrass33 tis. €12. 8. 2026
  • Mesto SenecKúpna zmluva30 tis. €27. 7. 2026
  • Správa ciest Bratislavského samosprávneho krajaKúpna zmluva - kosačka - Profigrass21 tis. €4. 5. 2026
  • Správa ciest Bratislavského samosprávneho krajaKúpna zmluva - kosačka - Profigrass34 tis. €4. 5. 2026
  • EKO - podnik verejnoprospešných služiebKúpna zmluva - kosačky—10. 3. 2026
  • Mestská zeleň Hlohovec, s.r.o.Kúpna zmluva57 tis. €9. 2. 2026
  • FUTBAL TATRAN ARÉNA, s.r.o.KÚPNA ZMLUVA PROFIGRASS—24. 3. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46690), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025158. z 352
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 11 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 8. 2022Zápis konečného užívateľa výhodIng. Josef Chytka
  3. 1. 3. 2022Nový spoločníkIng. Josef Chytka, podiel 80 %
  4. 1. 3. 2022Nový spoločníkIng. Richard Petrík, podiel 20 %
  5. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Jozef Chytka
  6. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Richard Petrík
  7. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Tomáš Chytka
  8. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Jozef Chytka
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36775011

Profigrass SK s.r.o. – tržby 613 tis. € – IČO 36775011