SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36775363

V.R.K.- ELEKTRO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Vranov nad Topľou · od 2007
IČO
36775363
DIČ
2022386498
Sídlo
Námestie Slobody 1, 093 01 Vranov nad Topľou
firmy v okolí

KonateľŠtefan Vagaský+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

V.R.K.- ELEKTRO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vranov nad Topľou, v registri od 11. 5. 2007. Vo vedení firmy: Štefan Vagaský, Ján Repjak a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 469 tis. € (+2,5 %) a zisk 26 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať426. z 2 869 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
469 tis. €
Za rok
+2 %
Od 2013
+71 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014+16 %2015+17 %2016−5 %2017+42 %2018+10 %2019+2 %2020+82 %2021−51 %2022+12 %2023+42 %2024−42 %2025+2 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,6 %
  • Najlepší rok
    2020, +82 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,6 %
    −0,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    17,6 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,0 %
    +0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    31,9 %
    −2,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby469 438 €458 060 €788 716 €554 950 €494 653 €1 009 504 €556 069 €547 828 €498 569 €352 234 €372 160 €317 558 €274 236 €
Výsledok hospodárenia26 241 €29 698 €108 497 €57 004 €28 357 €74 268 €42 501 €28 361 €44 288 €24 081 €28 795 €21 498 €5 745 €
Aktíva spolu219 305 €259 673 €370 275 €338 894 €307 644 €385 792 €276 999 €225 745 €222 152 €152 424 €155 448 €121 738 €78 162 €
Vlastné imanie149 405 €169 351 €237 154 €218 978 €212 603 €229 246 €195 778 €151 680 €136 157 €99 204 €81 122 €54 054 €32 556 €
Podané9. 3. 202626. 3. 20254. 4. 20245. 5. 202331. 5. 202228. 6. 202124. 6. 202028. 6. 201913. 3. 201831. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
426. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022386498
platiteľ od 13. 6. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Námestie Slobody 1, 093 01 Vranov nad Topľou
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 5. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 18594/P
Základné imanie
6 971 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Vranov nad Topľou.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • neverejná osobná cestná motorová doprava vykonávaná vozidlami do 9 miest vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužbyod 2007
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2007
  • upratovacie práceod 2007
  • reklamná a propagačná činnosťod 2007
  • zhotovovanie jednoduchých kovových konštrukcií a výrobkov z kovuod 2007
  • demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravyod 2007
  • maliarske a natieračské práceod 2007
  • sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby a dopravyod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 12. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025426. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

9 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Zobrazených 8 najnovších z 9.

História zmien

Posledná zmena 9. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 9. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 7. 2017Presun sídlaNámestie Slobody 1 Vranov nad Topľoupredtým Kalinčiakova 871/6 Vranov nad Topľou
  3. 26. 11. 2010Nový spoločníkJán Krištan, podiel 33,3 %
  4. 26. 11. 2010Nový spoločníkŠtefan Vagaský, podiel 33,3 %
  5. 26. 11. 2010Nový spoločníkJán Repjak, podiel 33,3 %
  6. 13. 6. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022386498
  7. 11. 5. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36775363

V.R.K.- ELEKTRO s.r.o. – tržby 469 tis. € – IČO 36775363