SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36779644

Inditex Slovakia, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2007

predtým ZARA Slovakia, s.r.o.

IČO
36779644
DIČ
2022395078
Sídlo
Einsteinova 18, 851 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMariusz Leszczyński+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Inditex Slovakia, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 19. 5. 2007. Vo vedení firmy: Mariusz Leszczyński, Jose Andres Sanchez Iglesias a 1 ďalšia osoba. V roku 2026 mala firma tržby 112,6 mil. € (+2,4 %) a zisk 5,7 mil. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2026
112,6 mil. €
Za rok
+2 %
Od 2015
+748 %
050 mil.100 mil.150 mil.2015—2016+16 %2017+11 %2018+17 %2019+36 %2020+17 %2021−14 %2022+118 %2023+34 %2024+17 %2025+18 %2026+2 %
  • Priemerný rast ročne
    +21,4 %
  • Najlepší rok
    2022, +118 %

Ukazovatele 2026

  • Marža
    5,0 %
    −2,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    77,1 %
    −5,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,8 %
    −5,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    79,5 %
    +5,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2026202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby112 603 318 €109 949 258 €93 355 429 €80 001 326 €59 717 738 €27 395 520 €31 785 717 €27 252 547 €20 099 111 €17 162 133 €15 434 926 €13 279 841 €—
Výsledok hospodárenia5 684 261 €7 794 410 €6 755 724 €3 242 703 €217 283 €−219 906 €777 292 €1 453 435 €1 210 602 €1 572 132 €1 583 380 €1 267 349 €964 559 €
Aktíva spolu35 890 796 €37 090 732 €31 332 156 €30 343 127 €32 217 355 €8 422 642 €12 299 311 €10 590 090 €9 490 607 €9 123 997 €9 259 858 €9 065 786 €8 549 979 €
Vlastné imanie7 372 677 €9 482 826 €8 444 140 €5 820 090 €6 111 235 €2 245 802 €2 465 708 €5 808 943 €5 566 110 €5 849 033 €5 781 112 €5 401 713 €5 050 695 €
Podané7. 7. 20261. 7. 202514. 6. 202419. 7. 202314. 7. 202221. 5. 202130. 4. 202030. 4. 201927. 4. 201827. 4. 201729. 4. 201621. 5. 201530. 4. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022395078
platiteľ od 1. 7. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV2do 2026
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Einsteinova 18, 851 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 5. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 46042/B
Veľkosť
250 – 499 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4771 Maloobchod s odevmi
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
ZARA Slovakia, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností · 8 ukončených činností

  • Marketing, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2021
  • Automatizované spracovanie dátod 2021
  • Reklamná, propagačná a inzertná činnosťod 2021
  • Reklamné a marketingové službyod 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2021
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod s odevmi — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 18. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4771), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 7. 7. 2026 · 17 záznamov

  1. 7. 7. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2026
  2. 16. 3. 2026Nový člen vedeniaJose Andres Sanchez Iglesias, konateľ
  3. 27. 2. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodAlvaro Canete Diaz
  4. 27. 2. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodCarlos Mato Lopez
  5. 27. 2. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodFernando Rey Figueiras
  6. 13. 11. 2024Nový člen vedeniaMariusz Leszczyński, konateľ
  7. 24. 2. 2024Zápis konečného užívateľa výhodAlvaro Canete Diaz
  8. 23. 2. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodAlvaro Canete Diaz
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod s odevmi s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36779644

Inditex Slovakia, s. r. o. – tržby 112,6 mil. € – IČO 36779644