SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36780791

BERGR SPORT s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zalužice · od 2007
IČO
36780791
DIČ
2022380173
Sídlo
Veľké Zalužice 37, 072 34 Zalužice
firmy v okolí

KonateľJán Berdy

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BERGR SPORT s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zalužice, v registri od 23. 5. 2007. Vo vedení firmy: Ján Berdy. V roku 2025 mala firma stratu 396 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−396 €
Za rok
strata
−1 tis.01 tis.2 tis.2013—2014—2015strata2016—2017strata2018—2019−31 %2020−100 %2021—2022−96 %2023strata2024strata2025strata
  • Stratové roky
    5 z 13
  • Najlepší rok
    2019, −31 %
  • Najslabší rok
    2015, strata 480 €

Ukazovatele 2025

  • ROA
    -2,2 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    49,7 %
    +2,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby———21 077 €1 300 €0 €3 680 €4 630 €—894 €—812 €—
Výsledok hospodárenia−396 €−417 €−21 €43 €1 105 €0 €482 €701 €−480 €414 €−480 €332 €0 €
Aktíva spolu17 880 €17 786 €17 808 €9 837 €9 982 €8 682 €8 810 €8 386 €7 978 €8 458 €8 044 €8 524 €8 524 €
Vlastné imanie8 994 €9 390 €9 808 €9 830 €9 787 €8 682 €8 682 €8 200 €7 498 €7 978 €7 564 €8 044 €7 712 €
Podané12. 3. 202631. 3. 202527. 6. 202420. 3. 202329. 3. 202229. 3. 202130. 6. 202026. 3. 201917. 3. 201822. 3. 201712. 3. 201624. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022380173
platiteľ od 1. 1. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Veľké Zalužice 37, 072 34 Zalužice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 5. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 19853/V
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
93110 Prevádzka športových zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zalužice.

Predmet činnosti

36 zapísaných činností

  • výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry - tréner a cvičiteľ športovej kulturistiky, silového trojboja, fitness a posilňovanie vo fitness centráchod 2007
  • predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do desať lôžokod 2007
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedálod 2007
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátovod 2007
  • prenájom telovýchovných zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciuod 2007
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2007
  • prevádzka športových zariadeníod 2007
  • reklamné činnosti (výroba a šírenie reklamy)od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prevádzka športových zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 93110), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 12. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2022380173
  3. 1. 10. 2022Presun sídlaVeľké Zalužice 37 Zalužicepredtým Jána Hollého 63 Michalovce
  4. 27. 2. 2010Nový spoločníkJán Berdy, podiel 100 %
  5. 23. 5. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prevádzka športových zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36780791

BERGR SPORT s.r.o. – strata 396 € – IČO 36780791