SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36787221

B-Vinice, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2007
IČO
36787221
DIČ
2022401425
Sídlo
Obchodná 35, 811 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMarek Beňo

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

B-Vinice, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 6. 6. 2007. Vo vedení firmy: Marek Beňo. V roku 2025 mala firma tržby 137 € a stratu 178 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať6358. z 6 446 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
137 €
Za rok
−26 %
02004002014—2020—2021−48 %2022+0 %2023−7 %2024+0 %2025−26 %
  • Najlepší rok
    2022, +0 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -5,1 %
    −1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    108,6 %
    +5,2 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby137 €185 €185 €199 €199 €383 €—————0 €—
Výsledok hospodárenia−178 345 €−126 514 €−78 885 €434 744 €9 298 €−36 824 €24 €687 €72 369 €84 806 €10 940 €50 390 €−81 517 €
Aktíva spolu3 518 468 €3 634 266 €3 998 829 €3 874 990 €3 567 980 €3 586 514 €3 249 826 €3 332 619 €3 431 406 €2 131 306 €2 179 036 €1 930 424 €1 802 726 €
Vlastné imanie−303 382 €−125 037 €1 477 €79 349 €−355 395 €−369 688 €−328 305 €−328 329 €−329 015 €−401 384 €−486 190 €−497 130 €−547 520 €
Podané24. 3. 202613. 3. 202512. 3. 202428. 3. 202328. 3. 202226. 5. 202115. 6. 202026. 3. 201927. 3. 201813. 3. 20172. 3. 201630. 3. 201513. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
6358. z 6 446 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022401425
platiteľ od 23. 12. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Obchodná 35, 811 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 6. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 46311/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2007
  • organizovanie, usporadúvanie a zabezpečovanie obchodnopredajných výstav,trhov, prehliadok, kultúrnych, športových a spoločenských podujatí,od 2007
  • administratívne práce,od 2007
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2007
  • obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fondu,od 2007
  • inžinierska činnosť - obstarávateľská činnosť v stavebníctve,od 2007
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 16 tis. € · posledná 15. 7. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20256358. z 6 446
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 24. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 24. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 12. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2022401425
  3. 19. 3. 2009Nový spoločníkMarek Beňo, podiel 100 %
  4. 6. 6. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36787221

B-Vinice, s.r.o. – tržby 137 € – IČO 36787221