SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36788295

SALVIA management, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · od 2007
IČO
36788295
DIČ
2022393197
Sídlo
Andovská 9/C, 940 01 Nové Zámky
firmy v okolí

KonateľPharmDr. Eva Klein

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SALVIA management, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, v registri od 8. 6. 2007. Vo vedení firmy: PharmDr. Eva Klein. V roku 2025 mala firma tržby 7 tis. € a stratu 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4518. z 5 144 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
7 tis. €
Za rok
+18 %
Od 2013
−99 %
0500 tis.1 mil.2013—2014+14 %2015+5 %2016+6 %2017−6 %2018−35 %2019−98 %2020+7 %2021+191 %2022−83 %2023−39 %2024+28 %2025+18 %
  • Priemerný rast ročne
    −32,6 %
  • Najlepší rok
    2021, +191 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -2,7 %
    +2,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -2,3 %
    +1,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    13,4 %
    −0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby6 678 €5 637 €4 414 €7 294 €43 378 €14 894 €13 973 €588 875 €900 352 €961 511 €903 022 €863 840 €754 456 €
Výsledok hospodárenia−6 964 €−13 066 €−13 850 €−18 354 €−5 197 €−22 138 €105 679 €44 708 €−8 296 €50 906 €29 522 €36 779 €25 563 €
Aktíva spolu303 086 €313 595 €372 992 €388 901 €426 763 €501 078 €506 768 €486 932 €652 956 €757 556 €792 017 €758 474 €309 908 €
Vlastné imanie262 544 €269 508 €282 575 €296 425 €314 779 €319 976 €342 114 €236 434 €191 726 €200 022 €149 116 €119 594 €82 815 €
Podané26. 3. 202615. 3. 202517. 2. 20242. 3. 202324. 3. 202228. 3. 202131. 3. 202025. 6. 201916. 3. 201828. 3. 201723. 3. 201628. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4518. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022393197
platiteľ od 1. 7. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Andovská 9/C, 940 01 Nové Zámky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 6. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 20051/N
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Zámky.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budovod 2007
  • zabezpečovanie, usporadúvanie, organizovanie kultúrnych podujatí, seminárov, školeníod 2007
  • rekalmná, propagačná a výstavná činnosťod 2007
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2007
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedálod 2007
  • predaj na priamu knzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémyod 2007
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátovod 2007
  • vedenie cudzieho motorového vozidla, okrem vozidiel taxi službyod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
spolu 6 tis. € · posledná 3. 7. 2018

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254518. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 9. 2022Nový spoločníkPharmDr. Eva Klein, podiel 100 %
  3. 8. 6. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36788295

SALVIA management, s.r.o. – tržby 7 tis. € – IČO 36788295