SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36788431

OPTIMA four s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2007

predtým TOPFARM s.r.o.

IČO
36788431
DIČ
2022405550
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí
Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

OPTIMA four s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 8. 6. 2007. V roku 2019 mala firma tržby 1,5 mil. € (+536,1 %) a zisk 75 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/5

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2019
1,5 mil. €
Za rok
×6,4
Od 2014
+89 %
01 mil.2 mil.2014—2015−53 %2016+61 %2017−39 %2018−37 %2019×6,4
  • Priemerný rast ročne
    +13,5 %
  • Najlepší rok
    2019, ×6,4

Ukazovatele 2019

  • Marža
    4,9 %
    +6,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    95,5 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,9 %
    +5,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    94,9 %
    −4,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
201920182017201620152014
Tržby1 528 322 €240 283 €379 295 €619 681 €383 970 €810 350 €
Výsledok hospodárenia74 979 €−4 052 €−11 131 €3 337 €24 220 €−39 969 €
Aktíva spolu1 528 621 €885 833 €1 000 259 €918 685 €997 038 €1 092 966 €
Vlastné imanie78 535 €3 556 €7 608 €18 739 €15 402 €−8 817 €
Podané16. 10. 202026. 6. 201929. 6. 20189. 11. 201729. 6. 201630. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2022405550
platiteľ od 6. 7. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

  • Optima fide Pharma Consulting spol. s.r.o.Spoločník 100 %vklad 6 640 € · vo firme od 2021
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 6. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 154982/B
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
4619 Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
TOPFARM s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Prepojené firmy

5 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 5 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • poľnohospodárstvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom ich spracovania alebo ďalšieho predajaod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2009
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2009
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4619), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 305 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 3 305.

História zmien

Posledná zmena 23. 7. 2021 · 7 záznamov

  1. 23. 7. 2021Zmena obchodného menaOPTIMA four s.r.o.predtým TOPFARM s.r.o.
  2. 23. 7. 2021Presun sídlaKarpatské námestie 10A Bratislava - mestská časť Račapredtým Jenisejská 45A Košice - mestská časť Nad jazerom
  3. 19. 6. 2021Zrušená registrácia DPH
  4. 16. 6. 2021Presun sídlaJenisejská 45A Košice - mestská časť Nad jazerompredtým Jarková 61 Malý Ruskov
  5. 16. 6. 2021Nový spoločníkOptima fide Pharma Consulting spol. s.r.o., podiel 100 %
  6. 16. 10. 2020Podaná účtovná závierkaza rok 2019
  7. 8. 6. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36788431

OPTIMA four s.r.o. – tržby 1,5 mil. € – IČO 36788431