SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36790451

MAKKO, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľké Rovné · od 2007
IČO
36790451
DIČ
2022398763
Sídlo
Žarnov 1478, 013 62 Veľké Rovné
firmy v okolí

KonateľMarcel Belejík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MAKKO, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľké Rovné, v registri od 13. 6. 2007. Vo vedení firmy: Marcel Belejík. V roku 2025 mala firma tržby 165 tis. € (+37,5 %) a zisk 48 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať509. z 1 126 v odvetví
3/5

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
165 tis. €
Za rok
+37 %
Od 2013
−38 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014+29 %2015+29 %2016+12 %2017+18 %2018+4 %2019−19 %2020−21 %2021−0 %2022−31 %2023−39 %2024−27 %2025+37 %
  • Priemerný rast ročne
    −3,9 %
  • Najlepší rok
    2025, +37 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    28,9 %
    +20,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    44,0 %
    +26,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    18,2 %
    +13,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    58,5 %
    −11,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby165 276 €120 238 €164 942 €268 551 €391 803 €392 730 €499 868 €614 386 €592 295 €502 989 €447 253 €345 605 €267 889 €
Výsledok hospodárenia47 748 €10 573 €10 336 €35 529 €−21 839 €−16 815 €2 881 €13 €2 882 €268 €21 662 €23 058 €3 978 €
Aktíva spolu261 672 €201 799 €194 070 €188 872 €198 575 €293 329 €346 870 €413 164 €460 397 €358 433 €237 854 €215 415 €123 738 €
Vlastné imanie108 549 €60 801 €50 228 €39 891 €4 362 €26 201 €43 016 €40 135 €40 122 €37 240 €36 972 €15 310 €62 390 €
Podané29. 6. 202626. 6. 202521. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202224. 6. 202126. 6. 202026. 3. 201921. 3. 201827. 3. 201730. 3. 201630. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
509. z 1 126 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
17 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022398763
platiteľ od 1. 7. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Žarnov 1478, 013 62 Veľké Rovné
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 6. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 19087/L
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
25620 Obrábanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľké Rovné.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • betonárske práce (prístupové cesty, chodníky, spevnené plochy - ukladanie hotových betónových dielcov)od 2007
  • pilčícke práce a približovanie drevaod 2007
  • vykonávanie tenkostenných omietok stierkovanímod 2007
  • kladenie zámkovej dlažby do pieskuod 2007
  • maliarske, natieračské, lešenárske práceod 2007
  • armovacie práceod 2007
  • demolácie, zemné, výkopové práce, príprava staveniska, terénne úpravyod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Obrábanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25620), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025509. z 1 126
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (obrábanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 8. 2022Nový spoločníkMarcel Belejík, podiel 100 %
  3. 13. 6. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia obrábanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36790451

MAKKO, s. r. o. – tržby 165 tis. € – IČO 36790451