SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36800015

COMP-SHOP, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bytča · od 2007
IČO
36800015
DIČ
2022404890
Sídlo
Sidónie Sakalovej 150, 014 01 Bytča
firmy v okolí

KonateľIng. Rastislav Kováčik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

COMP-SHOP, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bytča, v registri od 3. 7. 2007. Vo vedení firmy: Rastislav Kováčik. V roku 2025 mala firma tržby 670 tis. € (+12,0 %) a zisk 98 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať294. z 1 682 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
670 tis. €
Za rok
+12 %
Od 2013
+336 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014+4 %2015−7 %2016+9 %2017+23 %2018+25 %2019+16 %2020+20 %2021+14 %2022+19 %2023+23 %2024+3 %2025+12 %
  • Priemerný rast ročne
    +13,0 %
  • Najlepší rok
    2018, +25 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,6 %
    +5,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    40,7 %
    +1,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    28,4 %
    +4,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    30,3 %
    −7,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby669 589 €597 870 €581 973 €472 509 €396 245 €347 840 €289 190 €250 027 €199 450 €162 307 €148 772 €159 207 €153 736 €
Výsledok hospodárenia97 978 €55 618 €23 857 €26 517 €23 074 €11 436 €494 €−4 003 €8 167 €296 €−11 870 €1 375 €−1 110 €
Aktíva spolu345 169 €229 705 €187 147 €135 238 €140 271 €125 928 €147 383 €171 001 €196 046 €199 884 €101 531 €70 781 €59 666 €
Vlastné imanie240 664 €142 687 €87 068 €63 210 €36 693 €13 619 €2 184 €1 688 €5 691 €−2 475 €−2 773 €9 097 €7 722 €
Podané29. 6. 202627. 6. 202530. 5. 202430. 6. 202330. 6. 202231. 5. 202128. 5. 202031. 3. 201929. 3. 201830. 3. 201731. 3. 201630. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
294. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
26 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022404890
platiteľ od 13. 7. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sidónie Sakalovej 150, 014 01 Bytča
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 7. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 19166/L
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
LEI
097900CAKA0000118606
ACTIVE
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bytča.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • opravy a údržba kancelárskych elektrických strojov a prístrojovod 2007
  • kresličské a grafické práce na počítačiod 2007
  • organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 2007
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2007
  • renovácia tlačiarenských pások a kazietod 2007
  • nákup a predaj výpočtovej technikyod 2007
  • poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software)od 2007
  • poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware)od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
28 zmlúv
spolu 26 tis. € · posledná 3. 9. 2026

Posledné zmluvy

  • Stredná odborná škola elektrotechnická, Komenského 50, ŽilinaZMLUVA O POSKYTOVANÍ PRAKTICKÉHO VYUČOVANIA—3. 9. 2026
  • Digitálna koalíciaZmluva o spolupráci pri realizácii projektu—1. 7. 2026
  • Centrum voľného času, Mieru 1357, BytčaZmluva o pripojení—6. 5. 2026
  • Mesto BytčaZmluva o pripojení—30. 1. 2026
  • Obec Dlhé PoleZmluva - o spolupráci a o zabezpečení pripojenia k verejným telekomunikačným službám—13. 11. 2025
  • Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho krajaZmluva o pripojení2 tis. €17. 4. 2025
  • Spojená škola internátna, BytčaDodatok č. 3 viazaný k zmluve č. 13443301 z roku 2021—1. 3. 2025
  • Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SRZmluva o elektronických komunikačných službách1 tis. €23. 12. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025294. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 6. 2026Zápis konečného užívateľa výhodING Rastislav Kováčik
  3. 2. 6. 2026Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Monika Plevíková
  4. 21. 10. 2016Presun sídlaSidónie Sakalovej 150 Bytčapredtým Sidónie Sakalovej 141 Bytča
  5. 12. 7. 2011Nový spoločníkMgr. Monika Plevíková, podiel 40 %
  6. 12. 1. 2010Nový spoločníkIng. Rastislav Kováčik, podiel 60 %
  7. 3. 7. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36800015

COMP-SHOP, s.r.o. – tržby 670 tis. € – IČO 36800015