SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36800261

DURAS SLOVAKIA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Liptovský Mikuláš · od 2007
IČO
36800261
DIČ
2022406078
Sídlo
Okoličné 278, 031 04 Liptovský Mikuláš
firmy v okolí

KonateľRastislav Chyla

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DURAS SLOVAKIA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, v registri od 4. 7. 2007. Vo vedení firmy: Rastislav Chyla. V roku 2025 mala firma tržby 97 tis. € (+34,1 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1380. z 3 304 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
97 tis. €
Za rok
+34 %
Od 2014
+187 %
050 tis.100 tis.2014—2015−1 %2016+1 %2017−32 %2018+172 %2019−10 %2020−32 %2021+54 %2022+8 %2023+2 %2024+10 %2025+34 %
  • Najlepší rok
    2018, +172 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,8 %
    +1,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,9 %
    +6,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,7 %
    +6,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,9 %
    −10,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby97 470 €72 659 €66 068 €64 534 €59 628 €38 752 €56 950 €63 061 €23 164 €34 167 €33 671 €34 017 €—
Výsledok hospodárenia3 717 €1 559 €270 €−282 €654 €777 €−821 €368 €3 158 €3 404 €2 935 €4 201 €11 519 €
Aktíva spolu38 196 €41 727 €42 659 €45 266 €33 500 €32 227 €34 772 €33 057 €37 242 €38 204 €47 672 €46 366 €42 740 €
Vlastné imanie34 028 €32 782 €31 222 €30 486 €32 258 €31 258 €30 481 €31 302 €36 734 €36 100 €37 185 €32 820 €28 619 €
Podané27. 4. 202610. 6. 20252. 5. 202426. 6. 202330. 6. 202223. 4. 20211. 9. 20201. 4. 201928. 6. 201829. 6. 201729. 6. 201630. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1380. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022406078
platiteľ od 15. 7. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Okoličné 278, 031 04 Liptovský Mikuláš
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 7. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 19169/L
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Liptovský Mikuláš.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • factoring a forfeitingod 2007
  • údržba a čistenie komunikácii pomocou strojovod 2007
  • služby vodiča cestných motorových vozidielod 2007
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojeného vozidlaod 2007
  • reklamná činnosťod 2007
  • prenájom hnuteľných vecíod 2007
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služiebod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchodod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 28. 3. 2012

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251380. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 4. 2026 · 4 záznamy

  1. 27. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 6. 2021Záložné právoveriteľ: VÚB Leasing
  3. 10. 7. 2009Nový spoločníkRastislav Chyla, podiel 100 %
  4. 4. 7. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36800261

DURAS SLOVAKIA, s.r.o. – tržby 97 tis. € – IČO 36800261