SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36800830

JURO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Topoľčany · od 2007
IČO
36800830
DIČ
2022407618
Sídlo
Stummerova 1276, 955 01 Topoľčany
firmy v okolí

KonateľRoman Cápalka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JURO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Topoľčany, v registri od 5. 7. 2007. Vo vedení firmy: Roman Cápalka. V roku 2025 mala firma tržby 66 tis. € (+38,0 %) a stratu 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať28. z 63 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
66 tis. €
Za rok
+38 %
Od 2015
−81 %
0200 tis.400 tis.2015—2016−26 %2017−41 %2018+63 %2019−20 %2020−38 %2021+79 %2022+6 %2023−7 %2024−78 %2025+38 %
  • Priemerný rast ročne
    −15,1 %
  • Najlepší rok
    2021, +79 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -15,8 %
    +72,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -30,0 %
    +66,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152013
Tržby65 730 €47 615 €211 629 €227 601 €214 471 €119 661 €192 286 €241 173 €147 690 €250 056 €338 132 €—
Výsledok hospodárenia−10 366 €−42 229 €−9 398 €53 311 €−33 485 €−55 495 €−97 767 €−68 576 €−115 384 €38 294 €28 282 €−104 748 €
Aktíva spolu34 544 €43 611 €51 102 €227 718 €65 377 €124 034 €168 371 €155 561 €110 377 €158 710 €119 769 €106 344 €
Vlastné imanie−233 928 €−223 561 €−181 333 €−171 935 €−225 246 €−191 761 €−161 826 €−64 059 €4 517 €119 901 €−168 393 €−133 694 €
Podané2. 6. 202630. 4. 202530. 4. 202426. 4. 202316. 3. 202210. 3. 20216. 3. 20205. 3. 20198. 3. 20189. 2. 20178. 3. 201611. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
28. z 63 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022407618
platiteľ od 19. 7. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Stummerova 1276, 955 01 Topoľčany
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 7. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 20220/N
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4391 Murovanie a murárske práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Topoľčany.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

28 zapísaných činností

  • dodávanie programového vybavenia počítačovod 2007
  • poradenská služba k technickému vybaveniu - hardware, softwareod 2007
  • služby súvisiace s databázamiod 2007
  • poskytovanie dátových služiebod 2007
  • spracovanie údajovod 2007
  • nákup a predaj kancelárskej a výpočtovej technikyod 2007
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2007
  • reklamná a propagačná činnosťod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Murovanie a murárske práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 9. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4391), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202528. z 63
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (murovanie a murárske práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 2. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 2. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 11. 2025Nový spoločníkRoman Cápalka, podiel 100 %
  3. 20. 12. 2019Zápis konečného užívateľa výhodJuraj Pikna
  4. 20. 12. 2019Zápis konečného užívateľa výhodRoman Cápalka
  5. 10. 2. 2009Presun sídlaStummerova 1276 Topoľčanypredtým Sedmikrásková 2320/12 Topoľčany
  6. 5. 7. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia murovanie a murárske práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36800830

JURO s.r.o. – tržby 66 tis. € – IČO 36800830