SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36801666

POTEX, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bardejov · od 2007
IČO
36801666
DIČ
2022404549
Sídlo
Jiráskova 185/16, 085 01 Bardejov
firmy v okolí

KonateľMiloš Mihňák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

POTEX, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, v registri od 7. 7. 2007. Vo vedení firmy: Miloš Mihňák. V roku 2025 mala firma tržby 158 tis. € (−50,2 %) a stratu 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2398. z 8 266 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
158 tis. €
Za rok
−50 %
Od 2013
−22 %
0200 tis.400 tis.2013—2014+26 %2018+12 %2019−3 %2020+44 %2021−8 %2022+0 %2023−33 %2024+29 %2025−50 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,0 %
  • Najlepší rok
    2020, +44 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -10,1 %
    −13,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -74,5 %
    −103,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -15,5 %
    −21,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    79,3 %
    −0,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby158 040 €317 520 €246 206 €366 948 €366 355 €397 595 €275 883 €283 651 €———254 269 €201 566 €
Výsledok hospodárenia−15 906 €10 729 €29 200 €14 269 €15 238 €12 140 €23 596 €−21 046 €−832 €−21 207 €−230 €−14 901 €−23 257 €
Aktíva spolu102 951 €187 253 €231 525 €211 064 €147 975 €123 381 €188 510 €35 907 €73 932 €75 110 €77 869 €80 261 €87 474 €
Vlastné imanie21 350 €37 254 €76 362 €47 163 €32 893 €17 655 €5 516 €−18 080 €2 967 €3 801 €1 107 €1 337 €16 236 €
Podané30. 6. 202627. 6. 202515. 4. 202412. 6. 202323. 6. 202219. 5. 202111. 9. 202020. 3. 201928. 2. 201827. 3. 201727. 3. 201717. 3. 201511. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2398. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022404549
platiteľ od 13. 7. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jiráskova 185/16, 085 01 Bardejov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 7. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 18839/P
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bardejov.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností · 9 ukončených činností

  • podnikateľské poradenstvood 2007
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2019
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2019
  • Čistiace a upratovacie službyod 2019
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2019
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2019
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2019
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 10 tis. € · posledná 27. 4. 2012

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252398. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 5. 2022Nový spoločníkMiloš Mihňák, podiel 100 %
  3. 28. 8. 2019Presun sídlaJiráskova 185/16 Bardejovpredtým Jabloňová 5 Pečovská Nová Ves
  4. 19. 8. 2019Nový člen vedeniaMiloš Mihňák, konateľ
  5. 7. 7. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36801666

POTEX, s.r.o. – tržby 158 tis. € – IČO 36801666