SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36801917

ASGARD SOLUTIONS s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2007

predtým ALPINEX, s.r.o.

IČO
36801917
DIČ
2022407761
Sídlo
Orechovská 140/37, 911 05 Trenčín
firmy v okolí

KonateľBc. Romana Ambrová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ASGARD SOLUTIONS s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 7. 7. 2007. Vo vedení firmy: Romana Ambrová a Ján Pavol Bučko. V roku 2025 mala firma tržby 60 tis. € (+4,0 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2137. z 3 440 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
60 tis. €
Za rok
+4 %
Od 2014
−60 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+172 %2016−43 %2017−68 %2018×5,12019−93 %2020×4,62021−49 %2022−6 %2023−9 %2024+10 %2025+4 %
  • Priemerný rast ročne
    −7,9 %
  • Najlepší rok
    2018, ×5,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,9 %
    +35,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,7 %
    +17,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,8 %
    +16,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    15,0 %
    +13,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby59 814 €57 537 €52 091 €57 421 €61 251 €120 474 €26 051 €378 621 €74 708 €230 438 €402 969 €148 129 €—
Výsledok hospodárenia7 117 €−13 795 €−1 111 €9 184 €−21 194 €5 116 €−19 351 €39 158 €1 091 €5 520 €111 872 €28 476 €2 569 €
Aktíva spolu146 813 €119 331 €132 127 €133 579 €127 224 €211 245 €167 882 €271 863 €260 698 €278 640 €343 541 €144 189 €110 813 €
Vlastné imanie124 765 €117 649 €131 444 €132 555 €126 611 €162 367 €167 652 €234 129 €194 971 €193 880 €196 944 €85 110 €57 037 €
Podané15. 6. 202624. 6. 202512. 6. 202413. 6. 202329. 6. 202214. 6. 202127. 3. 202028. 6. 201931. 3. 20182. 5. 201715. 6. 20164. 6. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2137. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022407761
platiteľ od 10. 8. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Orechovská 140/37, 911 05 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 7. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 18016/R
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
ALPINEX, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • pranie a chemické čistenieod 2007
  • záhradnícke službyod 2007
  • demolácia a zemné práceod 2007
  • prenájom športových potriebod 2007
  • prenájom stavebných strojov a zariadeníod 2007
  • pieskovanieod 2007
  • otryskovanie a rezanie vodným lúčomod 2007
  • práce vo výškach - sanácia železobetónových a oceľových konštrukciíod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252137. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 15. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 15. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 7. 2025Zmena obchodného menaASGARD SOLUTIONS s. r. o.predtým ALPINEX, s.r.o.
  3. 9. 7. 2025Nový spoločníkBc. Romana Ambrová, podiel 100 %
  4. 2. 7. 2025Nový člen vedeniaIng. Ján Pavol Bučko, konateľ
  5. 9. 12. 2022Presun sídlaOrechovská 140/37 Trenčínpredtým Mat. slovenskej 317/1 Trenčín - Istebník
  6. 10. 11. 2022Nový člen vedeniaBc. Romana Ambrová, konateľ
  7. 10. 8. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022407761
  8. 7. 7. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36801917

ASGARD SOLUTIONS s. r. o. – tržby 60 tis. € – IČO 36801917