SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36802182

mathee s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Galanta · od 2007
IČO
36802182
DIČ
2022423909
Sídlo
Česká 237/5, 924 01 Galanta
firmy v okolí

KonateľIng. Csaba Máthé+ 4 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

mathee s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Galanta, v registri od 10. 7. 2007. Vo vedení firmy: Csaba Máthé, Eva Máthé a 3 ďalšie osoby. V roku 2025 mala firma tržby 173 tis. € (+48,0 %) a zisk 42 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať588. z 4 305 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
173 tis. €
Za rok
+48 %
Od 2013
+30 %
0100 tis.200 tis.2013—2014+2 %2015−28 %2016+57 %2017−10 %2018−30 %2019+42 %2020+22 %2021−37 %2022+24 %2023+12 %2024−21 %2025+48 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,2 %
  • Najlepší rok
    2016, +57 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    24,5 %
    +18,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,2 %
    +7,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,8 %
    +7,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,0 %
    +1,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby172 957 €116 856 €147 842 €132 210 €106 404 €168 275 €137 775 €96 812 €137 600 €152 785 €97 436 €135 561 €132 878 €
Výsledok hospodárenia42 323 €6 908 €53 146 €26 700 €15 151 €68 954 €47 031 €2 793 €33 352 €51 627 €−8 112 €64 675 €46 255 €
Aktíva spolu482 009 €452 120 €445 457 €392 150 €408 671 €403 161 €341 489 €281 772 €280 863 €276 845 €233 517 €243 115 €205 471 €
Vlastné imanie458 129 €437 311 €430 403 €377 257 €400 557 €385 406 €327 205 €280 174 €277 174 €258 822 €222 195 €232 122 €167 447 €
Podané14. 3. 202627. 3. 202518. 3. 202424. 3. 202329. 3. 202217. 3. 202118. 3. 202019. 3. 20196. 3. 201815. 2. 201720. 2. 20166. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
588. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022423909
platiteľ od 1. 7. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Česká 237/5, 924 01 Galanta
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 7. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 20310/T
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Galanta.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

39 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • ubytovacie služby v ubytovacích zariadenia triedy 1 a 2od 2007
  • upratovacie a čistiace práceod 2007
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2007
  • technické služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov (zvuk, strih, dabing, titulkovanie, špeciálne efekty, kolorovanie)od 2007
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2007
  • vypracovanie dokumentácie a projektu technického, technologického a energetického vybavenia týchto staviebod 2007
  • vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto staviebod 2007
  • obstarávanie prác prostredníctvom oprávnenej organizácieod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025588. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 14. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 14. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 6. 2025Nový člen vedeniaAttila Máthé, konateľ
  3. 23. 6. 2025Nový člen vedeniaRita Máthé, konateľ
  4. 23. 6. 2025Nový člen vedeniaIng. arch. Dóra Máthé, konateľ
  5. 18. 6. 2010Nový spoločníkIng. Csaba Máthé, podiel 50 %
  6. 18. 6. 2010Nový spoločníkIng. Eva Máthé, podiel 50 %
  7. 1. 7. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022423909
  8. 10. 7. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36802182

mathee s.r.o. – tržby 173 tis. € – IČO 36802182