SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36804207

W-Control, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Poprad · od 2007
IČO
36804207
DIČ
2022411446
Sídlo
Hraničná 668/4, 058 01 Poprad
firmy v okolí

KonateľIng. Vladimír Jarabinský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

W-Control, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, v registri od 16. 7. 2007. Vo vedení firmy: Vladimír Jarabinský. V roku 2025 mala firma tržby 639 tis. € (+57,8 %) a zisk 131 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5. z 12 v odvetví
2/5

Pozor: 3 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
639 tis. €
Za rok
+58 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014×776,52015+16 %2016+61 %2017−36 %2018+40 %2019−6 %2020−11 %2021+12 %2022−11 %2023+25 %2024−4 %2025+58 %
  • Najlepší rok
    2014, ×776,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    20,5 %
    −5,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    19,7 %
    −0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    14,5 %
    +0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    26,4 %
    −3,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby638 870 €404 843 €421 126 €337 836 €380 808 €339 112 €380 243 €402 973 €288 415 €453 897 €281 449 €242 264 €312 €
Výsledok hospodárenia131 105 €106 999 €82 327 €67 675 €101 145 €10 000 €65 797 €93 649 €43 208 €112 106 €73 924 €60 372 €93 561 €
Aktíva spolu904 504 €759 074 €676 199 €589 165 €535 693 €489 335 €412 055 €288 039 €261 266 €463 405 €323 969 €199 498 €240 281 €
Vlastné imanie665 998 €534 894 €427 895 €345 568 €277 893 €176 749 €166 749 €100 952 €87 548 €331 197 €219 090 €145 591 €162 219 €
Podané27. 6. 202625. 6. 202513. 6. 202427. 6. 202321. 6. 202226. 6. 20219. 4. 202027. 5. 20199. 3. 201813. 6. 201731. 5. 201618. 3. 201518. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5. z 12 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
38 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022411446
platiteľ od 15. 10. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2019
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hraničná 668/4, 058 01 Poprad
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 7. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 18855/P
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
36009 Zber, úprava a dodávka ostatnej vody
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Poprad.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním aj iných ako základných služieb spojených s prenájmomod 2007
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • reklamná a propagačná činnosťod 2007
  • organizovanie kurzov a školeníod 2007
  • výskum a vývoj v oblasti technických viedod 2007
  • poradenstvo v oblasti odkanalizovania, čistenia odpadových vôd, úpravy priemyselných a pitných vôdod 2007
  • sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • veľkoobchod v rozsahu voľných živnostíod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zber, úprava a dodávka ostatnej vody — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
104 zmlúv
spolu 695 tis. € · posledná 3. 9. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec Dolné NašticeZmluva o prevádzkovaní ČOV4 tis. €3. 9. 2026
  • Obec ČastkovDodatok č. 1 k zmluve š. 133 z roku 2013 o prevádzkovaní verej. kanalizácie—8. 7. 2026
  • ZBOR - STAV, s.r.o.Zmluva o dielo zo dňa 25.06.2026 na zákazku Intenzifikácia ČOV a rozšírenie stokovej a vodovodnej siete – stavebný materiál a odborné profesie; časť 2: technológia ČOV36 tis. €25. 6. 2026
  • Obec Haniska, Haniska 248, 044 57 HaniskaZMLUVA O BUDÚCEJ ZMLUVE O PREVÁDZKOVANÍ VEREJNÉHO VODOVODU „IBV Zamajer – SO 03.1 Vodovod, SO 03.2 Prepojenie na plánovaný vodovod“—4. 6. 2026
  • Obec Spišské Tomášovceprevádzkovanie verejnej kanalizácie a ČOV II.—30. 4. 2026
  • Obec Spišské Tomášovceprevádzkovanie verejnej kanalizácie a ČOV I. v obci Spišské Tomášovce4 tis. €31. 3. 2026
  • Obec MlynkyZmluva o dielo—30. 3. 2026
  • Obec ČastkovZmluva o preváídzkovaní verejnej kanalizácie—27. 3. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 36009), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255. z 12
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zber, úprava a dodávka ostatnej vody).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 11. 2019Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Jarmila Pešková
  3. 29. 5. 2019Presun sídlaHraničná 668/4 Popradpredtým Kuzmányho 5000/1 Poprad
  4. 29. 5. 2019Nový spoločníkIng. Vladimír Jarabinský, podiel 100 %
  5. 19. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Jarmila Pešková
  6. 19. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Vladimír Jarabinský
  7. 14. 6. 2011Presun sídlaKuzmányho 5000/1 Popradpredtým Hraničná 13 Poprad
  8. 15. 10. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022411446
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zber, úprava a dodávka ostatnej vody s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36804207

W-Control, s.r.o. – tržby 639 tis. € – IČO 36804207