SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36807231

JNC Legal s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2007

predtým JNC Legal s .r. o. a 3 ďalšie názvy

IČO
36807231
DIČ
2022414790
Sídlo
Panenská 8, 811 03 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMgr. Jaroslav Nižňanský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JNC Legal s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 20. 7. 2007. Vo vedení firmy: Jaroslav Nižňanský. V roku 2025 mala firma tržby 100 tis. € (−30,1 %) a zisk 25 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať410. z 1 377 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
100 tis. €
Za rok
−30 %
Od 2014
−16 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015−12 %2016−45 %2017+19 %2018+32 %2019+20 %2020−16 %2021+3 %2022+23 %2023−8 %2024+34 %2025−30 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,5 %
  • Najlepší rok
    2024, +34 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    25,4 %
    −14,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,4 %
    −12,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,9 %
    −10,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,7 %
    −4,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby99 903 €142 973 €106 520 €115 160 €93 763 €90 840 €108 096 €90 324 €68 309 €57 609 €104 355 €118 363 €—
Výsledok hospodárenia25 362 €56 837 €26 551 €31 537 €3 902 €21 760 €30 709 €12 869 €3 945 €8 026 €20 191 €40 020 €9 647 €
Aktíva spolu321 841 €309 032 €229 129 €208 932 €173 191 €176 159 €166 111 €139 577 €102 598 €94 739 €87 308 €81 946 €40 598 €
Vlastné imanie303 358 €277 996 €221 158 €194 608 €163 070 €159 168 €137 409 €106 700 €93 831 €89 973 €81 948 €61 757 €26 427 €
Podané30. 4. 202616. 6. 202519. 6. 202421. 6. 202326. 5. 202219. 6. 202125. 10. 202026. 6. 201930. 6. 201830. 6. 201731. 3. 201630. 4. 201530. 4. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
410. z 1 377 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022414790
platiteľ od 5. 5. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Panenská 8, 811 03 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 7. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 47031/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69100 Právne činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
MN Legal s.r.o. · J.N. Consulting s.r.o. · JNC Legal s.r.o. · JNC Legal s .r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

1 zapísaná činnosť · 13 ukončených činností

  • poskytovanie právnych služieb,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Právne činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
9 zmlúv
spolu 3 tis. € · posledná 17. 12. 2025

Posledné zmluvy

  • Obec PatinceZMLUVA O POSKYTOVANÍ PRÁVNYCH SLUŽIEB677 €17. 12. 2025
  • Obec PatinceZmluva o poskytovaní právnych služieb500 €16. 12. 2024
  • Obec PatinceZmluva o poskytovaní právnych služieb450 €31. 1. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025410. z 1 377
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (právne činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

18 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 18.

História zmien

Posledná zmena 30. 4. 2026 · 10 záznamov

  1. 30. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 1. 2023Nový spoločníkMgr. Jaroslav Nižňanský, podiel 100 %
  3. 24. 2. 2017Presun sídlaPanenská 8 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Panenská 13 Bratislava
  4. 22. 11. 2012Presun sídlaPanenská 13 Bratislavapredtým Nám. SNP 21 Bratislava
  5. 13. 11. 2010Zmena obchodného menaJNC Legal s. r. o.predtým MN Legal s.r.o.
  6. 13. 11. 2010Presun sídlaNám. SNP 21 Bratislavapredtým Panská 39 Bratislava
  7. 5. 5. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2022414790
  8. 24. 9. 2009Zmena obchodného menaMN Legal s.r.o.predtým J.N. Consulting s.r.o.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia právne činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36807231

JNC Legal s. r. o. – tržby 100 tis. € – IČO 36807231