SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36812404

Makler Servis Partners, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Senica · od 2007
IČO
36812404
DIČ
2022420950
Sídlo
Štefánikova 699, 905 01 Senica
firmy v okolí

KonateľIvan Rozič+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Makler Servis Partners, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senica, v registri od 1. 8. 2007. Vo vedení firmy: Ivan Rozič a Renáta Bolebruchová Štvrtecká. V roku 2025 mala firma tržby 79 tis. € (+5,7 %) a zisk 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať142. z 323 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
79 tis. €
Za rok
+6 %
Od 2013
+22 %
050 tis.100 tis.2013—2014−8 %2015+4 %2016+2 %2017+14 %2018+1 %2019+25 %2020−11 %2021+3 %2022−6 %2023−2 %2024−3 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,6 %
  • Najlepší rok
    2019, +25 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    20,5 %
    +11,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,7 %
    +4,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,5 %
    +4,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    13,6 %
    −1,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby79 317 €75 038 €77 123 €78 833 €83 707 €81 514 €91 844 €73 560 €72 677 €63 916 €62 690 €60 093 €65 186 €
Výsledok hospodárenia16 259 €6 725 €7 103 €13 172 €16 694 €20 694 €11 232 €10 919 €8 770 €7 683 €8 819 €5 256 €9 223 €
Aktíva spolu216 411 €200 563 €189 472 €184 280 €180 094 €157 806 €135 156 €121 414 €104 437 €101 321 €81 505 €78 708 €—
Vlastné imanie186 944 €170 631 €163 986 €156 927 €143 755 €127 062 €106 368 €95 137 €84 218 €75 448 €67 765 €58 946 €—
Podané3. 7. 20268. 7. 20258. 7. 202431. 3. 202316. 5. 202227. 6. 202118. 3. 202029. 3. 201914. 2. 201821. 3. 201723. 2. 201613. 3. 201513. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
142. z 323 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022420950
platiteľ od 20. 10. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Štefánikova 699, 905 01 Senica
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 8. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 20409/T
Základné imanie
19 918 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
66220 Činnosti poisťovacích agentov a maklérov
Národné súkromné finančné pomocné inštitúcie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Senica.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • finančné poradenstvo (s výnimkou činností vylúčených z pôsobnosti živnostenského zákona)od 2007
  • činnosť ekonomického a organizačného poradcuod 2007
  • marketingová činnosťod 2007
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2007
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosťod 2007
  • prenájom hnuteľných vecí s výnimkou tých, na ktoré sa vyžaduje osobitné povolenieod 2007
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • sprostredkovanie obchodu, výroby, služieb a dopravy v rozsahu voľnej živnostiod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 66220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025142. z 323
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti poisťovacích agentov a maklérov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

19 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 19.

História zmien

Posledná zmena 3. 7. 2026 · 6 záznamov

  1. 3. 7. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 5. 2023Nový spoločníkMgr. Renáta Bolebruchová Štvrtecká, podiel 50 %
  3. 27. 5. 2023Nový spoločníkIvan Rozič, podiel 50 %
  4. 20. 10. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022420950
  5. 27. 6. 2008Nový člen vedeniaMgr. Renáta Bolebruchová Štvrtecká, konateľ
  6. 1. 8. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti poisťovacích agentov a maklérov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36812404

Makler Servis Partners, s.r.o. – tržby 79 tis. € – IČO 36812404