SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36812480

Stav Tec, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Teplička nad Váhom · od 2007

predtým GHS LINE, s. r. o.

IČO
36812480
DIČ
2022420257
Sídlo
Jána Kalinku 1353/11, 013 01 Teplička nad Váhom
firmy v okolí

KonateľVladimír Gašpierik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Stav Tec, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Teplička nad Váhom, v registri od 1. 8. 2007. Vo vedení firmy: Vladimír Gašpierik. V roku 2025 mala firma tržby 157 tis. € (+5,7 %) a stratu 376 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať146. z 272 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
157 tis. €
Za rok
+6 %
Od 2014
−56 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015−52 %2016+185 %2017+32 %2018−50 %2019−44 %2020−40 %2021+67 %2022−42 %2023−44 %2024+156 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    −7,2 %
  • Najlepší rok
    2016, +185 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,2 %
    −9,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -0,5 %
    −17,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,2 %
    −7,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    56,9 %
    +0,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby156 541 €148 159 €57 969 €103 688 €178 829 €106 869 €178 258 €320 954 €647 634 €489 233 €171 561 €354 537 €—
Výsledok hospodárenia−376 €13 293 €−18 568 €−4 104 €21 210 €5 762 €−14 472 €7 235 €35 773 €16 548 €−20 761 €−177 €1 212 €
Aktíva spolu183 320 €182 311 €406 602 €376 327 €366 971 €255 062 €391 669 €395 657 €492 441 €495 665 €351 764 €283 281 €241 698 €
Vlastné imanie79 070 €79 446 €66 154 €84 722 €88 826 €66 745 €60 983 €87 473 €80 237 €44 465 €30 939 €51 700 €51 877 €
Podané28. 5. 202618. 6. 202513. 6. 202430. 5. 20237. 11. 202229. 3. 202123. 3. 202028. 3. 201922. 3. 20183. 3. 201722. 3. 201625. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
146. z 272 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
6
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022420257
platiteľ od 13. 8. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jána Kalinku 1353/11, 013 01 Teplička nad Váhom
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 8. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 19281/L
Hlavná činnosť
41201 Výstavba obytných budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
GHS LINE, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Teplička nad Váhom.

Prepojené firmy

4 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • cestná nákladná vnútroštátna dopravaod 2007
  • sprostredkovanie dopravy a sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • prenájom nehnuteľností spojených s prenájmom iných než základných služiebod 2007
  • inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvood 2008
  • počítačové službyod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 25. 6. 2012

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41201), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025146. z 272
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 5. 2026 · 11 záznamov

  1. 28. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 2. 2025Presun sídlaJána Kalinku 1353/11 Teplička nad Váhompredtým Kragujevská 398 Žilina
  3. 19. 8. 2020Zápis konečného užívateľa výhodVladimír Gašpierik
  4. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodVladimír Gašpierik
  5. 10. 6. 2017Zmena obchodného menaStav Tec, s.r.o.predtým GHS LINE, s. r. o.
  6. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodVladimír Gašpierik
  7. 8. 8. 2014Presun sídlaKragujevská 398 Žilinapredtým Dlhá 85 Žilina
  8. 8. 8. 2014Nový spoločníkVladimír Gašpierik, podiel 100 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36812480

Stav Tec, s.r.o. – tržby 157 tis. € – IČO 36812480