SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36812919

M S arch, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2007
IČO
36812919
DIČ
2022420081
Sídlo
Bartókova 1, 811 02 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. arch. Monika Šutá

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

M S arch, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 2. 8. 2007. Vo vedení firmy: Monika Šutá. V roku 2025 mala firma tržby 110 tis. € (−29,1 %) a stratu 18 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať24. z 67 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
110 tis. €
Za rok
−29 %
Od 2013
−24 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+9 %2015−12 %2016+5 %2017+20 %2018+51 %2019−40 %2020−39 %2021+73 %2022−18 %2023+25 %2024−10 %2025−29 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,3 %
  • Najlepší rok
    2021, +73 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -16,0 %
    −16,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -19,8 %
    −21,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    111,3 %
    +21,6 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby109 845 €154 884 €172 037 €137 655 €168 642 €97 642 €160 239 €265 416 €175 659 €146 727 €139 129 €158 210 €144 576 €
Výsledok hospodárenia−17 607 €1 325 €−144 €16 476 €−28 828 €−24 644 €2 842 €18 364 €20 741 €−13 603 €5 674 €2 984 €11 395 €
Aktíva spolu88 978 €73 576 €72 523 €48 460 €32 439 €75 355 €62 527 €90 605 €73 534 €37 042 €55 231 €49 099 €50 888 €
Vlastné imanie−10 085 €7 523 €6 198 €6 341 €−10 134 €18 694 €43 338 €40 495 €22 132 €1 391 €14 994 €9 320 €6 336 €
Podané6. 3. 202610. 3. 202528. 2. 202421. 3. 202328. 3. 202229. 3. 202117. 3. 202026. 3. 201916. 3. 201827. 3. 201718. 3. 201627. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
24. z 67 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022420081
platiteľ od 15. 8. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bartókova 1, 811 02 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 8. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 47221/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82910 Činnosti inkasných agentúr a posúdenie úveruschopnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • inžinierska činnosť okrem vybraných činností v stavebníctve,od 2007
  • upratovacie a čistiace práce,od 2007
  • vydavateľská činnosť v oblasti kultúry v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • organizovanie výstav v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • organizovanie kultúrnych, spoločenských a umeleckých podujatí, školení, kurzov a seminárov,od 2007
  • prenájom motorových vozidiel,od 2007
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2007
  • aranžérska činnosť a výstavnícke práce,od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti inkasných agentúr a posúdenie úveruschopnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82910), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202524. z 67
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti inkasných agentúr a posúdenie úveruschopnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 6. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 6. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 10. 2009Nový spoločníkIng. arch. Monika Šutá, podiel 100 %
  3. 2. 8. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti inkasných agentúr a posúdenie úveruschopnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36812919

M S arch, s.r.o. – tržby 110 tis. € – IČO 36812919