SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36813508

IBV s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2007

predtým STAVIVÁ CENTRUM - TRADE s. r. o. a 1 ďalší názov

IČO
36813508
DIČ
2022427253
Sídlo
Pri Rajčianke 2932, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľIng. Miroslav Šutarík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IBV s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 3. 8. 2007. Vo vedení firmy: Miroslav Šutarík. V roku 2025 mala firma tržby 31 tis. € (−89,2 %) a stratu 215 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1276. z 1 682 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
31 tis. €
Za rok
−89 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2021×65,12022+43 %2023−37 %2024−4 %2025−89 %
  • Najlepší rok
    2021, ×65,1

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -58,3 %
    −68,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    231,4 %
    −23,8 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby31 174 €287 725 €301 182 €481 736 €336 240 €———————5 167 €
Výsledok hospodárenia−214 507 €16 838 €−122 349 €−5 987 €−1 123 €−203 266 €−1 131 €30 223 €−1 509 €2 113 €−20 621 €−16 865 €−13 891 €
Aktíva spolu368 065 €173 386 €166 170 €148 472 €185 140 €63 593 €218 349 €441 583 €646 185 €155 219 €75 771 €107 864 €102 066 €
Vlastné imanie−483 687 €−269 182 €−285 976 €−163 527 €−157 541 €−156 418 €186 848 €−52 021 €−82 244 €−80 735 €−81 881 €−61 260 €−44 395 €
Podané31. 3. 202631. 3. 20251. 4. 202430. 3. 202315. 9. 20223. 12. 202121. 12. 202231. 3. 20193. 4. 201831. 3. 201714. 4. 20166. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1276. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022427253
platiteľ od 17. 9. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pri Rajčianke 2932, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 8. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 19286/L
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
EURO Consulting SK, s. r. o. · STAVIVÁ CENTRUM - TRADE s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

5 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 5 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

32 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • reklamné a marketingové službyod 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2008
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2008
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2008
  • organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 410 tis. € · posledná 29. 4. 2025

Posledné zmluvy

  • Obec PetroviceZmluva o dielo4 tis. €29. 4. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251276. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 13 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 1. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Miroslav Šutarík
  3. 20. 1. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Miroslav Šutarík
  4. 10. 7. 2018Zápis konečného užívateľa výhodIng. Rastislav Šutarík
  5. 21. 6. 2018Nový spoločníkIng. Miroslav Šutarík, podiel 50 %
  6. 21. 6. 2018Nový spoločníkIng. Rastislav Šutarík, podiel 50 %
  7. 29. 6. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Miroslav Šutarík
  8. 28. 6. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Miroslav Šutarík
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36813508

IBV s. r. o. – tržby 31 tis. € – IČO 36813508