SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36814725

YES elektro s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Galanta · od 2007

predtým EL-BAU spol. s r.o.

IČO
36814725
DIČ
2022426076
Sídlo
Z. Kodálya 787/6, 924 01 Galanta
firmy v okolí

Konateľ Ladislav Hrotko+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

YES elektro s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Galanta, v registri od 7. 8. 2007. Vo vedení firmy:  Ladislav Hrotko a  Zuzana Rigó. V roku 2025 mala firma tržby 348 tis. € (+5,6 %) a zisk 24 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať320. z 1 235 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
348 tis. €
Za rok
+6 %
Od 2013
+24 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014−1 %2015−27 %2016+12 %2017+17 %2018−35 %2019+123 %2020−16 %2021+54 %2022−5 %2023−23 %2024−11 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,8 %
  • Najlepší rok
    2019, +123 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,8 %
    +5,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    19,1 %
    +16,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    93,0 %
    −25,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby347 950 €329 572 €368 623 €475 921 €499 275 €324 241 €384 103 €172 082 €266 112 €227 364 €202 359 €278 463 €280 648 €
Výsledok hospodárenia23 503 €4 292 €863 €−2 366 €368 €−41 736 €−219 €−208 €−295 €92 €643 €738 €1 028 €
Aktíva spolu122 935 €160 615 €136 655 €158 721 €223 997 €147 565 €146 880 €35 394 €68 463 €90 564 €78 536 €91 459 €108 336 €
Vlastné imanie8 587 €−29 474 €−33 766 €−35 133 €−32 717 €−33 068 €8 844 €9 122 €42 709 €45 998 €45 937 €45 315 €44 844 €
Podané9. 3. 202628. 5. 202525. 3. 202417. 4. 202314. 3. 202229. 6. 20214. 3. 202019. 3. 201924. 3. 201826. 3. 201728. 3. 201627. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
320. z 1 235 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022426076
platiteľ od 15. 9. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Z. Kodálya 787/6, 924 01 Galanta
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 8. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 20437/T
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43990 Ostatné špecializované stavebné práce i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
EL-BAU spol. s r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Galanta.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

38 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • kováčstvood 2007
  • výroba nádrží zásobníkov a kontajnerov z kovuod 2007
  • výroba kovového nábytkuod 2007
  • zhotovenie jednoduchých kovových konštrukcií a výrobkov z kovu (rebríky, mreže, zábradlia)od 2007
  • zhotovenie jednoduchých kovových súčiastok (nity, podložky, matice, pružiny, klince)od 2007
  • demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravyod 2007
  • montáž okenného a dverného tesneniaod 2007
  • montáž krbových a komínových systémov z hotových komponentovod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné špecializované stavebné práce i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
20 zmlúv
spolu 59 tis. € · posledná 13. 3. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025320. z 1 235
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné špecializované stavebné práce i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

13 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 13.

História zmien

Posledná zmena 9. 3. 2026 · 16 záznamov

  1. 9. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 8. 2023Zápis konečného užívateľa výhod Zuzana Rigó
  3. 11. 8. 2023Výmaz konečného užívateľa výhod Zuzana Rigó
  4. 28. 5. 2021Presun sídlaZ. Kodálya 787/6 Galantapredtým Ul. 29. augusta 1646/6 Galanta
  5. 9. 10. 2020Zápis konečného užívateľa výhod Ladislav Hrotko
  6. 8. 10. 2020Výmaz konečného užívateľa výhod Ladislav Hrotko
  7. 5. 2. 2019Zápis konečného užívateľa výhod Ladislav Hrotko
  8. 5. 2. 2019Zápis konečného užívateľa výhod Zuzana Rigó
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné špecializované stavebné práce i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36814725

YES elektro s.r.o. – tržby 348 tis. € – IČO 36814725