SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36815802

Lekáreň MÁRIA Humenné, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Humenné · od 2007
IČO
36815802
DIČ
2022432093
Sídlo
Krátka 3, 066 01 Humenné
firmy v okolí

KonateľPharmDr. Renáta Jursová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Lekáreň MÁRIA Humenné, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Humenné, v registri od 9. 8. 2007. Vo vedení firmy: PharmDr. Renáta Jursová. V roku 2025 mala firma tržby 1,2 mil. € (+5,4 %) a stratu 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať392. z 906 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,2 mil. €
Za rok
+5 %
Od 2014
+32 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015−5 %2016+6 %2017−4 %2018−2 %2019+9 %2020+8 %2021+1 %2022+3 %2023−0 %2024+10 %2025+5 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,6 %
  • Najlepší rok
    2024, +10 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,3 %
    −0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -6,8 %
    −1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,2 %
    +0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    82,2 %
    +7,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 200 789 €1 139 283 €1 037 071 €1 041 441 €1 011 086 €1 003 724 €929 066 €855 345 €877 073 €912 563 €861 289 €906 476 €—
Výsledok hospodárenia−3 425 €−2 963 €6 165 €26 782 €41 568 €32 857 €21 181 €23 573 €24 931 €23 932 €36 977 €25 135 €23 305 €
Aktíva spolu283 185 €217 832 €196 450 €157 988 €139 255 €125 352 €128 447 €123 629 €129 098 €85 883 €120 903 €142 613 €162 837 €
Vlastné imanie50 475 €54 385 €57 348 €84 763 €96 981 €70 413 €37 556 €35 248 €22 383 €9 027 €−4 902 €−40 394 €−65 528 €
Podané26. 3. 202615. 5. 20258. 4. 202423. 3. 202325. 3. 202219. 3. 202112. 3. 202028. 3. 201922. 3. 201814. 3. 201724. 3. 201626. 3. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
392. z 906 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022432093
platiteľ od 1. 10. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Krátka 3, 066 01 Humenné
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 8. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 18955/P
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Humenné.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • organizovanie školeníod 2007
  • marketing a prieskum trhuod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • poskytovanie lekárenskej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení verejnej lekárni s individuálnou prípravou liečivod 2007
  • hubenie škodlivých živočíchov, mikroorganizmov a potláčanie ďalších škodlivých činiteľovod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
18 zmlúv
spolu 11 tis. € · posledná 1. 12. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—1. 12. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025392. z 906
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lekárne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 10 záznamov

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 8. 2024Nový spoločníkPharmDr. Renata Jursová, podiel 66,7 %
  3. 14. 8. 2024Nový spoločníkRenáta Mazag Jursová, podiel 16,7 %
  4. 14. 8. 2024Nový spoločníkMária Štefánia Jursová, podiel 16,7 %
  5. 20. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodPharmDr. Renáta Jursová
  6. 19. 7. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodPharmDr. Renáta Jursová
  7. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodPharmDr. Renáta Jursová
  8. 18. 6. 2009Nový člen vedeniaPharmDr. Renáta Jursová, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36815802

Lekáreň MÁRIA Humenné, s.r.o. – tržby 1,2 mil. € – IČO 36815802