SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36817031

Pro Stavba s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2007

predtým NAILS s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
36817031
DIČ
2022425790
Sídlo
Pri vinohradoch 6212/177, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľOliver Juráček+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Pro Stavba s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 11. 8. 2007. Vo vedení firmy: Oliver Juráček a Volodymyr Babynets. V roku 2025 mala firma tržby 44 tis. € (+80,9 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať6056. z 11 432 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
44 tis. €
Za rok
+81 %
Od 2024
+81 %
020 tis.40 tis.60 tis.2024—2025+81 %
  • Najlepší rok
    2025, +81 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,9 %
    +2,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    34,0 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    17,2 %
    +1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    49,3 %
    −34,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby44 431 €24 565 €———————————
Výsledok hospodárenia4 396 €1 846 €0 €0 €0 €—−613 €−600 €−1 080 €−1 080 €−1 080 €−1 080 €−600 €
Aktíva spolu25 517 €11 531 €26 €26 €26 €26 €639 €1 639 €719 €1 799 €1 879 €2 959 €3 559 €
Vlastné imanie12 942 €1 846 €−2 574 €−2 574 €−2 574 €−2 574 €−2 574 €−1 961 €−1 361 €−281 €799 €1 879 €2 959 €
Podané26. 5. 202624. 4. 202527. 3. 20247. 3. 202320. 3. 202227. 3. 20215. 2. 202025. 2. 201922. 3. 20187. 3. 201730. 3. 201612. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
6056. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
522 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022425790
platiteľ od 1. 11. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pri vinohradoch 6212/177, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 8. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 47359/B
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
YMESTYN s.r.o. · NAILS s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • organizovanie a technické zabezpečenie kultúrnych, športových a spoločenských podujatí, školení, kurzov, kongresov, seminárov a výstav v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2007
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2007
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20256056. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 5. 2026 · 10 záznamov

  1. 26. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 11. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2022425790
  3. 19. 9. 2025Nový spoločníkVolodymyr Babynets, podiel 50 %
  4. 19. 9. 2025Nový spoločníkOliver Juráček, podiel 50 %
  5. 12. 9. 2025Nový člen vedeniaVolodymyr Babynets, konateľ
  6. 10. 5. 2024Zmena obchodného menaPro Stavba s. r. o.predtým YMESTYN s.r.o.
  7. 10. 5. 2024Presun sídlaPri vinohradoch 6212/177 Bratislava - mestská časť Račapredtým Májkova 1 Bratislava
  8. 26. 4. 2024Nový člen vedeniaOliver Juráček, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36817031

Pro Stavba s. r. o. – tržby 44 tis. € – IČO 36817031