SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36817112

Kitt Car Slovakia s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2007
IČO
36817112
DIČ
2022422512
Sídlo
Napájadlá 7, 040 12 Košice
firmy v okolí

KonateľVladimír Pastyrčák+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Kitt Car Slovakia s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 11. 8. 2007. Vo vedení firmy: Vladimír Pastyrčák a Erich Kodesch. V roku 2025 mala firma tržby 94 tis. € (+4,3 %) a stratu 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať208. z 450 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
94 tis. €
Za rok
+4 %
Od 2013
+57 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014+22 %2015+0 %2016+91 %2017+3 %2018−41 %2019−12 %2020+5 %2021+9 %2022−69 %2023+229 %2024+3 %2025+4 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,8 %
  • Najlepší rok
    2023, +229 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -9,4 %
    −2,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -1,8 %
    −0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    99,3 %
    −0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby94 455 €90 547 €87 606 €26 665 €85 597 €78 693 €74 748 €85 417 €144 121 €140 189 €73 416 €73 343 €60 132 €
Výsledok hospodárenia−8 924 €−6 561 €2 006 €−44 410 €−6 731 €−330 €2 240 €6 135 €−28 790 €−9 927 €9 723 €−15 757 €4 984 €
Aktíva spolu504 410 €490 600 €483 992 €475 293 €479 219 €520 331 €511 068 €508 603 €501 638 €525 165 €539 505 €526 803 €556 155 €
Vlastné imanie3 768 €2 692 €2 753 €757 €37 668 €24 399 €24 729 €22 489 €16 353 €15 143 €25 071 €15 348 €31 105 €
Podané3. 3. 202611. 2. 202530. 4. 202410. 3. 202329. 6. 202225. 3. 20213. 4. 20203. 6. 20195. 6. 201821. 6. 201726. 6. 201629. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
208. z 450 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022422512
platiteľ od 14. 8. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Napájadlá 7, 040 12 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 8. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 20212/V
Základné imanie
10 622 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
9531 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

36 zapísaných činností

  • inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvood 2007
  • poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • prenájom a leasing hnuteľných vecíod 2007
  • faktoring a forfaitingod 2007
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
23 zmlúv
spolu 124 tis. € · posledná 3. 10. 2025

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny KošiceDodatok ŠR—3. 10. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny KošiceDodatok ŠR—25. 9. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice§60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR20 tis. €11. 3. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny KošiceDohoda §59, zamestnávateľ, ŠR17 tis. €28. 1. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice§60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR19 tis. €27. 3. 2024
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny KošiceDohoda §59, zamestnávateľ, ŠR16 tis. €19. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 9531), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025208. z 450
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 3. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 3. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 11. 2024Nový člen vedeniaErich Kodesch, konateľ
  3. 2. 3. 2021Nový spoločníkKCS Holding s. r. o., podiel 100 %
  4. 11. 8. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36817112

Kitt Car Slovakia s.r.o. – tržby 94 tis. € – IČO 36817112