SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36822167

MEDESA SK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2007
IČO
36822167
DIČ
2022448582
Sídlo
Remeselnícka 24, 831 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľOtakar Klepárník

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MEDESA SK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 23. 8. 2007. Vo vedení firmy: Otakar Klepárník. V roku 2025 mala firma tržby 1,1 mil. € (+2,8 %) a stratu 234 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať498. z 15 639 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,1 mil. €
Za rok
+3 %
Od 2013
+54 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014+32 %2015+4 %2016−13 %2017+14 %2018+4 %2019+1 %2020−10 %2021−3 %2022+0 %2023−1 %2024+20 %2025+3 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,7 %
  • Najlepší rok
    2014, +32 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,0 %
    −0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -0,3 %
    −0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,1 %
    −0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    74,4 %
    +4,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 100 770 €1 070 823 €890 303 €898 298 €898 298 €925 974 €1 028 055 €1 017 398 €979 923 €861 007 €986 689 €944 851 €713 287 €
Výsledok hospodárenia−234 €268 €2 689 €3 473 €17 980 €1 197 €2 812 €1 256 €3 640 €22 582 €26 496 €17 530 €11 290 €
Aktíva spolu362 395 €311 016 €258 139 €456 673 €366 860 €460 946 €399 915 €511 507 €555 304 €480 639 €508 206 €487 667 €320 397 €
Vlastné imanie92 930 €94 663 €95 897 €94 708 €92 735 €74 754 €73 557 €70 746 €69 489 €89 105 €78 267 €51 771 €54 496 €
Podané24. 6. 202629. 6. 202531. 3. 20245. 6. 202330. 3. 202230. 3. 202130. 6. 202025. 6. 201929. 6. 201827. 6. 201729. 4. 201631. 3. 201530. 4. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
498. z 15 639 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022448582
platiteľ od 3. 10. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Remeselnícka 24, 831 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 8. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 47527/B
Základné imanie
13 279 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),od 2007
  • oprava lekárskych prístrojov, nástrojov a zdravotníckych potrieb,od 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
17 zmlúv
spolu 276 tis. € · posledná 18. 7. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025498. z 15 639
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 24. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 12. 2023Nový spoločníkMEDESA care s.r.o., podiel 25 %
  3. 13. 2. 2014Nový spoločníkMEDESA s.r.o., podiel 75 %
  4. 3. 10. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022448582
  5. 23. 8. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36822167

MEDESA SK s.r.o. – tržby 1,1 mil. € – IČO 36822167