SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36824747

TRAX, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Liptovský Mikuláš · od 2007
IČO
36824747
DIČ
2022437890
Sídlo
Priemyselná 1/2034, 031 01 Liptovský Mikuláš
firmy v okolí

KonateľTatiana Fidesová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TRAX, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, v registri od 29. 8. 2007. Vo vedení firmy: Tatiana Fidesová a Miroslav Halaj. V roku 2025 mala firma tržby 2,5 mil. € (+5,0 %) a zisk 56 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať276. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,5 mil. €
Za rok
+5 %
Od 2013
+676 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014+104 %2015+31 %2016+1 %2017+41 %2018+6 %2019−0 %2020+8 %2021+25 %2022−3 %2023+17 %2024+20 %2025+5 %
  • Priemerný rast ročne
    +18,6 %
  • Najlepší rok
    2014, +104 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,2 %
    −1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    25,8 %
    −17,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,6 %
    −2,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    82,2 %
    −1,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 530 916 €2 411 180 €2 005 852 €1 714 726 €1 763 182 €1 404 938 €1 301 728 €1 306 235 €1 233 707 €874 506 €870 121 €664 830 €326 282 €
Výsledok hospodárenia56 052 €87 664 €−43 184 €−88 382 €25 572 €52 534 €19 838 €40 763 €63 193 €1 702 €40 264 €7 943 €36 €
Aktíva spolu1 221 719 €1 243 851 €1 147 687 €985 748 €1 151 577 €634 581 €711 994 €1 034 454 €718 253 €620 786 €582 504 €510 567 €369 393 €
Vlastné imanie217 263 €203 257 €115 593 €158 776 €247 159 €221 587 €169 053 €210 429 €169 667 €106 473 €104 770 €64 506 €56 562 €
Podané23. 3. 20261. 4. 202530. 4. 202430. 3. 20233. 5. 202230. 6. 202126. 10. 20201. 7. 201913. 6. 201828. 6. 201730. 6. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
276. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022437890
platiteľ od 18. 9. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
9 telefónov · 1 e-mail · 2 weby firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Priemyselná 1/2034, 031 01 Liptovský Mikuláš
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 8. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 19412/L
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Liptovský Mikuláš.

Predmet činnosti

27 zapísaných činností

  • vydavateľská činnosťod 2007
  • fotografické službyod 2007
  • grafické práceod 2007
  • finančný leasingod 2007
  • skladovacie službyod 2007
  • poskytovanie pôžičiek z vlastných zdrojov nebankovým spôsobomod 2007
  • prieskum trhuod 2007
  • faktoring a forfaitingod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
spolu 493 tis. € · posledná 4. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025276. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 23. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 6. 2020Zápis konečného užívateľa výhodTatiana Fidesová
  3. 26. 3. 2013Presun sídlaPriemyselná 1/2034 Liptovský Mikulášpredtým Nábrežie A. Stodolu 1747 Liptovský Mikuláš
  4. 1. 3. 2013Nový člen vedeniaMiroslav Halaj, konateľ
  5. 16. 2. 2010Nový spoločníkTatiana Fidesová, podiel 100 %
  6. 29. 8. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36824747

TRAX, s. r. o. – tržby 2,5 mil. € – IČO 36824747