V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
DUDA lesy s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 4. 9. 2007. Vo vedení firmy: Jiří Rešl a Jaroslav Šplíchal. V roku 2025 mala firma tržby 106 tis. € (+37,6 %) a zisk 12 tis. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 10. 1. 2008 (§4)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 1 zmluva za 9 tis. €Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne−7,3 %
- Najlepší rok2021, +211 %
Ukazovatele 2025
- Marža11,1 %+2,6 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROE1,1 %+0,5 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA1,0 %+0,5 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť4,1 %+0,6 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 105 650 € | 76 761 € | 212 725 € | 242 031 € | 223 911 € | 72 059 € | 88 849 € | 94 873 € | 244 108 € | 112 830 € | 96 109 € | 244 074 € | — |
| Výsledok hospodárenia | 11 764 € | 6 584 € | 42 508 € | 55 760 € | 56 656 € | −4 876 € | −1 435 € | 2 385 € | 59 501 € | 20 551 € | 18 916 € | −6 958 € | −4 337 € |
| Aktíva spolu | 1 148 007 € | 1 162 556 € | 1 228 658 € | 1 235 432 € | 1 197 140 € | 1 109 434 € | 1 135 076 € | 1 148 470 € | 1 200 690 € | 1 139 097 € | 1 133 533 € | 1 091 158 € | 1 098 845 € |
| Vlastné imanie | 1 100 498 € | 1 120 992 € | 1 146 666 € | 1 131 489 € | 1 114 845 € | 1 058 189 € | 1 063 033 € | 1 070 920 € | 1 121 749 € | 1 080 247 € | 1 065 692 € | 1 046 777 € | 1 053 735 € |
| Podané | 30. 3. 2026 | 25. 3. 2025 | 27. 3. 2024 | 30. 3. 2023 | 28. 3. 2022 | 30. 3. 2021 | 9. 3. 2020 | 21. 3. 2019 | 16. 3. 2018 | 24. 3. 2017 | 30. 3. 2016 | 29. 3. 2015 | 28. 3. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
8 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia
- Ing. Jiří Rešlnar. 1958KonateľSpoločník 17,5 %vklad 184 646 € · vo firme od 2007Funkcie v ďalších firmách
- Ing. Jaroslav Šplíchalnar. 1953Konateľvo firme od 2007Funkcie v ďalších firmách
- Jiřina Šplíchalovánar. 1957Spoločník 23,3 %vklad 246 210 € · vo firme od 2017Funkcie v ďalších firmách
- Vera Dudanar. 1952Spoločník 16,7 %vklad 175 862 € · vo firme od 2016Funkcie v ďalších firmách
- Ing Petr Hurychnar. 1963Spoločník 12,5 %vklad 131 892 € · vo firme od 2020Funkcie v ďalších firmách
- Petr Rešlnar. 1962Spoločník 12,5 %vklad 131 892 € · vo firme od 2016Funkcie v ďalších firmách
- Eva Václavíkovánar. 1958Spoločník 10 %vklad 105 514 € · vo firme od 2017Funkcie v ďalších firmách
- Ivan Hurychnar. 1966Spoločník 7,5 %vklad 79 156 € · vo firme od 2020Funkcie v ďalších firmách
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 4. 9. 2007
- 19 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 47689/B
- Základné imanie
- 1 055 172 €
- Hlavná činnosť
- 16100 Pilovanie a hobľovanie dreva
- Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
- firmy v odvetví
Predmet činnosti
5 zapísaných činností
- ekonomické poradenstvo,od 2007
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností,od 2007
- výroba píliarska a impregnácia dreva,od 2007
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností,od 2007
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností,od 2007
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 16100), podobné tržby
Na tejto adrese
18 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom
Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.
Zobrazených 8 najnovších z 18.
História zmien
Posledná zmena 30. 3. 2026 · 12 záznamov
- 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 27. 2. 2020Presun sídlaZámocká 8 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Zámocká 3 Bratislava
- 27. 2. 2020Nový spoločníkIng Petr Hurych, podiel 12,5 %
- 27. 2. 2020Nový spoločníkIvan Hurych, podiel 7,5 %
- 13. 10. 2017Nový spoločníkJiřina Šplíchalová, podiel 23,3 %
- 13. 10. 2017Nový spoločníkEva Václavíková, podiel 10 %
- 28. 6. 2016Nový spoločníkIng. Jiří Rešl, podiel 17,5 %
- 28. 6. 2016Nový spoločníkVera Duda, podiel 16,7 %
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 30. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36826693