SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36828670

BR Export, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Martin · od 2007
IČO
36828670
DIČ
2022438770
Sídlo
Daxnerova 6, 036 01 Martin
firmy v okolí

KonateľIng. Bohuslav Rybář+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BR Export, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, v registri od 6. 9. 2007. Vo vedení firmy: Bohuslav Rybář a Zuzana Rybářová. V roku 2025 mala firma tržby 810 tis. € (+10,7 %) a zisk 34 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať239. z 1 682 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
810 tis. €
Za rok
+11 %
Od 2013
+108 %
0500 tis.1 mil.2013—2014+18 %2015+7 %2016+25 %2017−5 %2018+10 %2019+0 %2020+0 %2021+43 %2022−9 %2023−9 %2024−5 %2025+11 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,3 %
  • Najlepší rok
    2021, +43 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,2 %
    +1,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,3 %
    +2,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,5 %
    +1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    41,0 %
    −0,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby809 787 €731 460 €767 064 €846 284 €929 219 €648 787 €646 854 €644 891 €588 852 €617 328 €492 668 €459 535 €389 277 €
Výsledok hospodárenia34 040 €22 152 €26 839 €14 972 €53 025 €12 349 €27 566 €12 444 €15 434 €37 739 €27 374 €21 711 €9 662 €
Aktíva spolu619 397 €570 640 €532 471 €564 406 €622 653 €381 827 €344 314 €378 752 €362 754 €479 571 €301 012 €200 557 €214 651 €
Vlastné imanie365 271 €331 232 €309 080 €282 241 €267 270 €214 246 €201 897 €174 331 €161 886 €146 452 €108 712 €81 338 €87 127 €
Podané29. 6. 202626. 6. 202527. 6. 202428. 6. 202329. 6. 202226. 6. 202131. 10. 202029. 6. 20191. 7. 201830. 6. 201729. 6. 201630. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
239. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
10 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022438770
platiteľ od 17. 9. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Daxnerova 6, 036 01 Martin
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 9. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 19443/L
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Martin.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • prenájom hnuteľných vecíod 2007
  • sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • veľkoobchod v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • maloobchod v rozsahu voľných živnostíod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
12 zmlúv
spolu 43 tis. € · posledná 12. 10. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025239. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 5. 2019Nový spoločníkIng. Bohuslav Rybář, podiel 51 %
  3. 11. 5. 2019Nový spoločníkZuzana Rybářová, podiel 49 %
  4. 1. 5. 2019Nový člen vedeniaZuzana Rybářová, konateľ
  5. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Bohuslav Rybář
  6. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Bohuslav Rybář
  7. 6. 9. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36828670

BR Export, s. r. o. – tržby 810 tis. € – IČO 36828670