SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36829587

DE - AQUA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Martin · od 2007
IČO
36829587
DIČ
2022441487
Sídlo
Hrdinov SNP 5713, 036 01 Martin
firmy v okolí

KonateľRadimír Skorka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DE - AQUA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, v registri od 7. 9. 2007. Vo vedení firmy: Radimír Skorka. V roku 2025 mala firma tržby 199 tis. € (+6,5 %) a zisk 32 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať83. z 327 v odvetví
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
199 tis. €
Za rok
+6 %
Od 2014
+394 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015+52 %2016+28 %2017+27 %2018+194 %2019−14 %2020+149 %2021−20 %2022+22 %2023−34 %2024−54 %2025+6 %
  • Najlepší rok
    2018, +194 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    16,1 %
    −6,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,6 %
    −3,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,9 %
    −2,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    19,5 %
    −0,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby198 727 €186 606 €405 182 €614 060 €501 962 €627 203 €251 461 €292 051 €99 446 €78 122 €60 958 €40 217 €—
Výsledok hospodárenia32 061 €41 296 €88 342 €49 157 €583 €96 522 €30 638 €29 727 €17 661 €1 214 €4 652 €−2 967 €−99 €
Aktíva spolu462 484 €424 614 €407 698 €400 483 €375 015 €372 429 €234 659 €114 680 €71 138 €58 219 €54 367 €48 307 €45 409 €
Vlastné imanie372 232 €340 171 €318 185 €229 843 €180 687 €200 751 €104 229 €73 592 €43 865 €26 204 €−11 €−4 649 €−1 681 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202429. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202127. 3. 202027. 6. 201916. 5. 201826. 5. 201717. 6. 201626. 5. 201520. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
83. z 327 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
9 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022441487
platiteľ od 1. 10. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hrdinov SNP 5713, 036 01 Martin
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 9. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 19453/L
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
81290 Ostatné čistiace činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Martin.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

40 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • poradenstvo a sprostredkovanie služieb ohľadom vykonávania dezinfekcie, dezinsekcie a deratizácieod 2007
  • predaj jedov v maloobchode s prípravkami určenými na dezinfekciu, dezinsekciu a deratizáciuod 2007
  • veľkoobchod s prípravkami na dezinfekciu, dezinsekciu a deratizáciuod 2007
  • hubenie škodlivých živočíchov, rastlín, mikroorganizmov a potláčanie ďalších škodlivých činiteľov jedmi vrátane ochrannej dezinfekcie, dezinsekcie, deratizácieod 2007
  • maliarske, natieračské a sklenárske práceod 2007
  • montáž sadrokartónuod 2007
  • pomocné stavebné práce, búracie, zemné a prípravné práce pre stavbuod 2007
  • nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 tod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné čistiace činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
18 zmlúv
spolu 135 tis. € · posledná 3. 9. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec Turčianske KľačanyRámcová zmluva o poskytovaní služieb 8/2026—3. 9. 2026
  • LESY MESTA BREZNO, s.r.o.Objednávka č. 20260075128 €19. 8. 2026
  • Centrum sociálnych služieb FantáziaRámcová dohoda o poskytovaní služieb č. 2_20262 tis. €30. 3. 2026
  • Žilinská univerzita v ŽilineRÁMCOVÁ DOHODA č. 7-1601/20256 tis. €4. 12. 2025
  • Žilinská univerzita v ŽilineRÁMCOVÁ DOHODA č. 7-105/2025 Deratizácia a dezinsekcia v Stravovacom zariadení a iných objektoch Žilinskej univerzity v Žiline4 tis. €10. 2. 2025
  • Slovenská republika - Okresný úrad ŽilinaKúpna zmluva č. 17/2024 uzatvorená podľa § 588 a nasl. zákona č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v znení neskorších predpisov a zákona č. 278/1993 Z.z. o správe majetku štátu v znení neskorších predpisov6 tis. €4. 6. 2024
  • Centrum sociálnych služieb FantáziaRámcova zmluva o poskytovaní služieb č. 5/2024960 €28. 3. 2024
  • Žilinská univerzita v Žiline, SZ UNIZARÁMCOVÁ DOHODA č. 7-03/2024 4 tis. €26. 1. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 81290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202583. z 327
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné čistiace činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 1. 2022Záložné právoveriteľ: Všeobecná úverová banka
  3. 7. 2. 2020Zápis konečného užívateľa výhodMichal Skorka
  4. 6. 2. 2020Výmaz konečného užívateľa výhodMichal Skorka
  5. 17. 6. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMichal Skorka
  6. 16. 6. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodRadimír Skorka
  7. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodRadimír Skorka
  8. 8. 7. 2011Nový spoločníkMichal Skorka, podiel 100 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné čistiace činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36829587

DE - AQUA, s.r.o. – tržby 199 tis. € – IČO 36829587