SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36829692

ROMANI s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2007
IČO
36829692
DIČ
2022445095
Sídlo
Táborská 3701/26, 040 01 Košice – Juh
firmy v okolí

KonateľMVDr. Roman Miľovčík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ROMANI s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Juh, v registri od 8. 9. 2007. Vo vedení firmy: Roman Miľovčík. V roku 2025 mala firma tržby 1,8 mil. € (−9,5 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať10. z 32 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,8 mil. €
Za rok
−9 %
Od 2014
+27 %
01 mil.2 mil.3 mil.2014—2015+9 %2016+11 %2017+15 %2018+15 %2019−6 %2020−36 %2021+49 %2022−2 %2023−0 %2024−0 %2025−9 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,2 %
  • Najlepší rok
    2021, +49 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,2 %
    −1,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,9 %
    −16,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,2 %
    −1,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    88,2 %
    −0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby1 750 124 €1 933 344 €1 935 674 €1 936 546 €1 982 892 €1 334 268 €2 083 322 €2 219 856 €1 926 767 €1 671 203 €1 509 396 €1 380 614 €
Výsledok hospodárenia2 850 €27 198 €18 229 €34 509 €93 690 €101 004 €−11 344 €19 082 €71 377 €28 317 €25 872 €46 819 €
Aktíva spolu1 304 730 €1 287 296 €1 183 810 €1 311 915 €1 912 570 €838 217 €1 060 568 €1 242 312 €974 059 €1 006 776 €834 973 €613 190 €
Vlastné imanie153 520 €150 669 €115 759 €131 973 €343 205 €101 004 €249 515 €260 859 €241 777 €170 420 €136 695 €110 803 €
Podané26. 6. 202611. 4. 20254. 7. 202430. 6. 202328. 7. 202230. 6. 202131. 3. 20201. 4. 20193. 4. 20188. 5. 201730. 3. 201631. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
10. z 32 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022445095
platiteľ od 16. 1. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Táborská 3701/26, 040 01 Košice – Juh
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 9. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 20354/V
Základné imanie
6 660 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4774 Maloobchod so zdravotníckymi a ortopedickými pomôckami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Juh.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • faktoring a forfaitingod 2007
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2007
  • upratovací servisod 2007
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služiebod 2007
  • prenájom hnuteľných vecíod 2007
  • sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod so zdravotníckymi a ortopedickými pomôckami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
14 zmlúv
posledná 1. 12. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—1. 12. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4774), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202510. z 32
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod so zdravotníckymi a ortopedickými pomôckami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 10 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 3. 2020Nový člen vedeniaMVDr. Roman Miľovčík, konateľ
  3. 5. 2. 2020Zápis konečného užívateľa výhodMichal Čižmárik
  4. 4. 2. 2020Výmaz konečného užívateľa výhodMichal Čižmárik
  5. 8. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMichal Čižmárik
  6. 8. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMVDr. Anita Miľovčíková
  7. 8. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMVDr. Roman Miľovčík
  8. 29. 9. 2010Nový spoločníkMgr. Michal Čižmárik, podiel 100 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod so zdravotníckymi a ortopedickými pomôckami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36829692

ROMANI s.r.o. – tržby 1,8 mil. € – IČO 36829692