SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36829960

Kumran, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stará Ľubovňa · od 2007
IČO
36829960
DIČ
2022442620
Sídlo
Mýtna 1267/62, 064 01 Stará Ľubovňa
firmy v okolí

KonateľIng. Martin Dubjel+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Kumran, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Ľubovňa, v registri od 8. 9. 2007. Vo vedení firmy: Martin Dubjel a Jakub Novák. V roku 2025 mala firma tržby 633 tis. € (+3,3 %) a zisk 46 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať731. z 3 440 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
633 tis. €
Za rok
+3 %
Od 2015
+79 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2015—2016+18 %2017+4 %2018+16 %2019−19 %2020+9 %2021+35 %2022−2 %2023−4 %2024+8 %2025+3 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,0 %
  • Najlepší rok
    2021, +35 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,2 %
    +0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    21,4 %
    +1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    18,0 %
    +2,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    15,9 %
    −5,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby633 497 €613 400 €569 342 €593 008 €604 089 €446 006 €407 482 €505 179 €436 157 €417 600 €353 399 €—
Výsledok hospodárenia45 569 €38 983 €30 635 €21 806 €44 909 €27 441 €14 825 €52 765 €38 909 €34 789 €26 638 €23 618 €
Aktíva spolu252 963 €250 880 €240 182 €217 352 €218 283 €188 019 €182 672 €173 366 €167 383 €169 401 €131 105 €120 637 €
Vlastné imanie212 754 €196 185 €187 203 €168 569 €166 762 €154 853 €127 413 €142 588 €115 223 €98 901 €79 112 €67 474 €
Podané29. 9. 202526. 9. 202425. 9. 202327. 6. 202229. 9. 202130. 9. 202028. 6. 201928. 9. 201827. 9. 201726. 9. 201629. 6. 201525. 9. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
731. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022442620
platiteľ od 17. 9. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mýtna 1267/62, 064 01 Stará Ľubovňa
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 9. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 19075/P
Základné imanie
14 791 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stará Ľubovňa.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

36 zapísaných činností

  • poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software)od 2007
  • poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware)od 2007
  • prepisovanie písomnostíod 2007
  • spracovanie údajovod 2007
  • činnosti súvisiace s prevádzkou počítačovod 2007
  • poskytovanie internetových služieb v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • príprava a predaj nealkoholických nápojov, piva, vína a destilátov na priamu konzumáciuod 2007
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnostiod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 7 tis. € · posledná 19. 8. 2026

Posledné zmluvy

  • Fond na podporu umeniaZmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 26-154-040011 tis. €19. 8. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025731. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 18. 12. 2025 · 7 záznamov

  1. 18. 12. 2025Nový spoločníkMgr. Alžbeta Švikruhová, podiel 10,5 %
  2. 29. 9. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 20. 7. 2016Nový spoločníkIng. Štefan Talarovič, podiel 33 %
  4. 6. 12. 2013Nový spoločníkMgr. Eva Štrbová, podiel 25,1 %
  5. 25. 8. 2009Nový spoločníkIng. Martin Dubjel, podiel 15,7 %
  6. 25. 8. 2009Nový spoločníkMgr. Jakub Novák, podiel 15,7 %
  7. 8. 9. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36829960

Kumran, s.r.o. – tržby 633 tis. € – IČO 36829960