SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36830429

AUTO - Rs. PLAST, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stará Turá · od 2007
IČO
36830429
DIČ
2022440750
Sídlo
Mýtna 538/17, 916 01 Stará Turá
firmy v okolí

KonateľMichal Ragan

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AUTO - Rs. PLAST, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Turá, v registri od 11. 9. 2007. Vo vedení firmy: Michal Ragan. V roku 2025 mala firma tržby 119 tis. € (+5,8 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1128. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
119 tis. €
Za rok
+6 %
Od 2013
+28 %
0100 tis.200 tis.2013—2014−5 %2015+40 %2016+18 %2017+9 %2018−18 %2019−18 %2020−22 %2021+18 %2022−3 %2023−18 %2024+42 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,1 %
  • Najlepší rok
    2024, +42 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,3 %
    −2,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    23,6 %
    −17,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,6 %
    −7,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    46,7 %
    −5,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby118 947 €112 393 €78 896 €96 400 €99 164 €83 873 €107 221 €130 460 €158 235 €145 775 €124 003 €88 526 €93 097 €
Výsledok hospodárenia6 340 €8 436 €−4 766 €9 692 €5 528 €−22 145 €−15 451 €5 101 €10 665 €3 683 €−2 115 €−25 124 €9 313 €
Aktíva spolu50 497 €42 687 €30 773 €37 074 €30 937 €31 041 €47 071 €63 533 €59 925 €44 761 €43 590 €52 862 €52 853 €
Vlastné imanie26 908 €20 568 €12 132 €16 375 €6 683 €1 156 €23 301 €38 752 €33 651 €22 986 €19 303 €21 418 €46 541 €
Podané4. 3. 202613. 3. 202511. 3. 202421. 3. 20231. 3. 202222. 3. 20214. 3. 202026. 2. 20195. 3. 201821. 3. 20174. 3. 201620. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1128. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022440750
platiteľ od 1. 10. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mýtna 538/17, 916 01 Stará Turá
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 9. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 18234/R
Základné imanie
50 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stará Turá.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • baliace činnostiod 2007
  • poradenská činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby, obchodu a služieb v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • predaj nápojov na priamu konzumáciuod 2007
  • nákup a predaj hotových jedál na priamu konzumáciu (bez prípravy)od 2007
  • recyklovanie nekovového odpadu a zvyškovod 2007
  • nakladanie s odpadmi s výnimkou nebezpečných odpadovod 2007
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedálod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 5 € · posledná 29. 9. 2025

Posledné zmluvy

  • Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách, V. Paulínyho Tótha 31/5, Senica, V. Paulínyho Tótha 31/5, SenicaAUTO-Rs, PLAST, s.r.o. - Zmluva o poskytovaní prakt. vyučovania žiakom (do 30.06.2026)—29. 9. 2025
  • Stredná odborná škola automobilová, Coburgova 7859/39, Trnava, Coburgova ulica 7859/39, TrnavaZmluva o zabezpečení praktického vyučovania žiakov2 €21. 8. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251128. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 4. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 4. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 12. 2019Presun sídlaMýtna 538/17 Stará Turápredtým Hurbanova 156/68 Stará Turá
  3. 17. 12. 2019Nový spoločníkMichal Ragan, podiel 100 %
  4. 30. 11. 2019Nový člen vedeniaMichal Ragan, konateľ
  5. 11. 9. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36830429

AUTO - Rs. PLAST, s.r.o. – tržby 119 tis. € – IČO 36830429