SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36830780

DE PLANO, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2007
IČO
36830780
DIČ
2022448175
Sídlo
Zámocká 20, 811 01 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľIng. Mária Košická

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DE PLANO, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 11. 9. 2007. Vo vedení firmy: Mária Košická. V roku 2025 mala firma tržby 344 tis. € (+5,6 %) a zisk 23 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať445. z 6 699 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
344 tis. €
Za rok
+6 %
Od 2013
+51 %
0500 tis.1 mil.2013—2014+237 %2015−75 %2016+13 %2017−52 %2018+121 %2019−9 %2020−24 %2021+82 %2022−22 %2023+77 %2024−16 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,5 %
  • Najlepší rok
    2014, +237 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,7 %
    −4,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,2 %
    −3,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,8 %
    −1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    55,1 %
    −6,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby344 164 €325 938 €388 023 €219 656 €282 356 €155 516 €203 466 €223 598 €101 345 €212 853 €188 688 €767 707 €227 711 €
Výsledok hospodárenia23 155 €35 278 €28 772 €4 701 €22 662 €2 404 €12 663 €20 202 €6 575 €−1 977 €−2 897 €26 897 €34 167 €
Aktíva spolu827 285 €896 009 €957 873 €849 966 €863 654 €557 934 €672 265 €703 909 €644 695 €634 306 €387 204 €536 826 €305 282 €
Vlastné imanie371 725 €348 570 €313 292 €284 521 €279 820 €257 158 €254 755 €242 093 €221 891 €166 558 €168 535 €171 432 €144 534 €
Podané25. 6. 202621. 6. 202529. 6. 20248. 2. 202328. 5. 202221. 5. 202122. 3. 20206. 6. 201925. 6. 201827. 6. 201731. 3. 201631. 3. 201526. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
445. z 6 699 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
7 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022448175
platiteľ od 1. 3. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2022
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zámocká 20, 811 01 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 9. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 155299/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátovod 2007
  • príprava a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedálod 2007
  • príprava a predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2007
  • správa nehnuteľností na základe honoráru alebo kontraktuod 2007
  • akvizičná činnosť - získanie zákazníkov osobným vyhľadávaním a rokovanímod 2007
  • sprostredkovanie poskytovania úverov zo zdrojov, na ktoré sa nevyžaduje bankové povolenieod 2007
  • podnikateľské poradenstvo v oblasti marketingu a prieskumu trhuod 2007
  • školiaca činnosť v oblasti manažérskych systémovod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
10 zmlúv
spolu 249 tis. € · posledná 17. 9. 2024
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 42 tis. € · posledný 4. 4. 2023

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny PopradDohoda – NP Finančné stimuly – Práca na skúšku848 €17. 9. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025445. z 6 699
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

8 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 2. 2022Zápis konečného užívateľa výhodIng. Mária Košická
  3. 4. 2. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodMária Vavrošeková
  4. 12. 12. 2019Presun sídlaZámocká 20 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Ústecko-orlická 3301/26 Poprad
  5. 12. 12. 2019Nový spoločníkIng. Mária Košická, podiel 100 %
  6. 8. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMária Vavrošeková
  7. 28. 11. 2011Nový člen vedeniaIng. Mária Košická, konateľ
  8. 1. 3. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022448175
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36830780

DE PLANO, s.r.o. – tržby 344 tis. € – IČO 36830780