SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36833801

MEDALEX s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Gabčíkovo · od 2007
IČO
36833801
DIČ
2022450628
Sídlo
Športová ul. 583, 930 05 Gabčíkovo
firmy v okolí

KonateľAlexander Soóky+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MEDALEX s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Gabčíkovo, v registri od 15. 9. 2007. Vo vedení firmy: Alexander Soóky, Silvia Laczó a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 1,3 mil. € (+7,3 %) a zisk 54 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať357. z 906 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,3 mil. €
Za rok
+7 %
Od 2014
+116 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015+5 %2016−4 %2017+11 %2018+6 %2019+5 %2020+25 %2021−1 %2022+4 %2023+9 %2024+14 %2025+7 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,2 %
  • Najlepší rok
    2020, +25 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,1 %
    −1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,5 %
    −3,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,7 %
    −3,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,6 %
    +2,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 315 281 €1 225 857 €1 077 593 €991 479 €951 490 €963 841 €769 696 €730 085 €685 674 €617 591 €640 709 €610 046 €—
Výsledok hospodárenia53 718 €64 128 €39 554 €27 889 €4 857 €29 767 €24 020 €15 261 €37 859 €51 446 €36 744 €27 895 €16 914 €
Aktíva spolu618 550 €539 382 €459 301 €403 087 €377 481 €403 808 €341 318 €331 651 €309 196 €274 888 €213 512 €245 567 €211 011 €
Vlastné imanie509 542 €455 824 €391 696 €352 702 €324 813 €319 956 €290 188 €266 168 €250 907 €213 048 €161 602 €124 858 €96 963 €
Podané28. 3. 202629. 3. 202528. 3. 202427. 3. 202327. 3. 202229. 3. 202118. 3. 202024. 3. 201920. 3. 201825. 3. 201717. 3. 201621. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
357. z 906 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022450628
platiteľ od 10. 10. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Športová ul. 583, 930 05 Gabčíkovo
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 9. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 20639/T
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Gabčíkovo.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • ubytovacie služby v rozsahu voľnej žinvnostiod 2007
  • reklamná a propagačná činnosťod 2007
  • nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými motorovými vozidlami, ktorých celková hmotnosť nepresahuje 3,5 tod 2007
  • osobná cestná doprava vykonávaná cestnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane aj vodiča s výnimkou vozidiel taxislužbyod 2007
  • zemné, búracie a prípravné práceod 2007
  • betonárske práceod 2007
  • administratívne službyod 2007
  • automatizované spracovanie dátod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
13 zmlúv
posledná 27. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 11. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—22. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025357. z 906
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lekárne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 9. 2020Zápis konečného užívateľa výhodAlexander Soóky
  3. 24. 9. 2020Zápis konečného užívateľa výhodMagdaléna Soókyová
  4. 9. 12. 2009Nový spoločníkMagdaléna Soókyová, podiel 42,5 %
  5. 9. 12. 2009Nový spoločníkAlexander Soóky, podiel 42,5 %
  6. 9. 12. 2009Nový spoločníkMgr. Silvia Laczó, podiel 15 %
  7. 15. 9. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36833801

MEDALEX s.r.o. – tržby 1,3 mil. € – IČO 36833801