SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36835161

TRIADA ONE, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Humenné · od 2007
IČO
36835161
DIČ
2022447790
Sídlo
Námestie slobody 25, 066 01 Humenné
firmy v okolí

KonateľOskár Balogáč+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TRIADA ONE, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Humenné, v registri od 19. 9. 2007. Vo vedení firmy: Oskár Balogáč a Oskár Balogáč. V roku 2025 mala firma tržby 280 tis. € (+3,5 %) a zisk 71 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1276. z 6 446 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
280 tis. €
Za rok
+4 %
Od 2014
+160 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+23 %2016+24 %2017+5 %2018+2 %2019+6 %2020−7 %2021−4 %2022+31 %2023+14 %2024+11 %2025+4 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,1 %
  • Najlepší rok
    2022, +31 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    25,3 %
    −16,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,1 %
    −6,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,5 %
    −6,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,0 %
    +4,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby279 962 €270 429 €244 225 €214 657 €163 824 €171 274 €185 010 €175 333 €172 149 €164 040 €131 895 €107 642 €—
Výsledok hospodárenia70 722 €112 641 €47 875 €52 166 €54 290 €54 642 €55 750 €52 627 €46 457 €66 915 €55 801 €33 276 €22 803 €
Aktíva spolu943 335 €824 101 €703 497 €641 858 €589 070 €533 832 €479 928 €424 954 €371 962 €327 892 €266 207 €268 213 €184 092 €
Vlastné imanie867 857 €797 135 €684 494 €636 618 €584 452 €530 162 €475 520 €419 770 €367 143 €320 686 €253 771 €197 970 €164 693 €
Podané26. 3. 202620. 3. 202512. 3. 202427. 2. 202324. 2. 202220. 2. 202119. 3. 202015. 3. 201920. 3. 201829. 3. 201720. 2. 20169. 3. 20154. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1276. z 6 446 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022447790
platiteľ od 15. 1. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Námestie slobody 25, 066 01 Humenné
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 9. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 19124/P
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Humenné.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • príprava a predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2007
  • príprava a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedálod 2007
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátovod 2007
  • reklamná činnosťod 2007
  • poradenská činnosť v rozsahu podnikaniaod 2007
  • automatizované spracovanie údajovod 2007
  • upratovacie práceod 2007
  • faktoring a forfaitingod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 20. 4. 2026

Posledné zmluvy

  • Ministerstvo vnútra SR (CP Prešov)Zmluva o nájme č. p. CPPO-MP-2026/001538-003—20. 4. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251276. z 6 446
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

8 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 2. 2026Zápis konečného užívateľa výhodOskár Balogáč
  3. 3. 9. 2022Nový spoločníkOskár Balogáč, podiel 100 %
  4. 25. 6. 2015Presun sídlaNámestie slobody 25 Humennépredtým Gorkého 1554/2 Humenné
  5. 29. 5. 2014Nový člen vedeniaJUDr. Oskár Balogáč, konateľ
  6. 15. 1. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2022447790
  7. 19. 9. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36835161

TRIADA ONE, spol. s r.o. – tržby 280 tis. € – IČO 36835161