SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36835595

TOP Management, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Chorvátsky Grob · od 2007

predtým TOP Reality Management, s.r.o.

IČO
36835595
DIČ
2022471704
Sídlo
Bazová 3362/104, 900 25 Chorvátsky Grob
firmy v okolí

KonateľIng. Lenka Zemanová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TOP Management, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Chorvátsky Grob, v registri od 20. 9. 2007. Vo vedení firmy: Lenka Zemanová. V roku 2025 mala firma tržby 145 tis. € (−4,2 %) a stratu 427 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1399. z 4 717 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
145 tis. €
Za rok
−4 %
Od 2013
+1066 %
0100 tis.200 tis.2013—2014−34 %2015−47 %2016−56 %2017+82 %2018−62 %2019+89 %2020×6,12021×8,82022−11 %2023+24 %2024+2 %2025−4 %
  • Najlepší rok
    2021, ×8,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,3 %
    −2,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -3,4 %
    −23,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,6 %
    −4,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    81,8 %
    +1,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby144 603 €150 982 €148 365 €119 484 €134 217 €15 333 €2 500 €1 320 €3 500 €1 920 €4 330 €8 190 €12 404 €
Výsledok hospodárenia−427 €2 654 €165 €−1 707 €−2 045 €48 €293 €857 €2 427 €748 €1 598 €530 €111 €
Aktíva spolu69 406 €65 261 €66 344 €73 866 €72 273 €80 379 €14 035 €13 892 €13 287 €10 861 €10 153 €8 695 €7 718 €
Vlastné imanie12 646 €13 073 €10 419 €10 253 €11 960 €14 005 €13 957 €13 664 €12 807 €10 381 €9 633 €8 035 €7 505 €
Podané27. 3. 202631. 3. 202521. 1. 202415. 3. 202328. 3. 202223. 3. 202129. 3. 202011. 3. 201919. 3. 201824. 3. 201710. 3. 201627. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1399. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022471704
platiteľ od 1. 11. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bazová 3362/104, 900 25 Chorvátsky Grob
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 9. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 47986/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
TOP Reality Management, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Chorvátsky Grob.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • inžinierska činnosť - obstarávanie služieb v oblasti stavebníctva,od 2007
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2007
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2007
  • factoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • vedenie učtovníctva,od 2007
  • činnosť ekonomických a organizačných poradcov,od 2007
  • administratívne práce,od 2007
  • čistiace a upratovacie práce,od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251399. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2024Nový spoločníkIng. Lenka Zemanová, podiel 100 %
  3. 1. 11. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2022471704
  4. 13. 10. 2020Zmena obchodného menaTOP Management, s.r.o.predtým TOP Reality Management, s.r.o.
  5. 13. 10. 2020Presun sídlaBazová 3362/104 Chorvátsky Grobpredtým Ružová dolina 7 Bratislava
  6. 20. 9. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36835595

TOP Management, s.r.o. – tržby 145 tis. € – IČO 36835595