SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36837288

MANOR House s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2007
IČO
36837288
DIČ
2022451618
Sídlo
Ondavská 7, 821 02 Bratislava
firmy v okolí

KonateľDušan Turba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MANOR House s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 22. 9. 2007. Vo vedení firmy: Dušan Turba. V roku 2024 mala firma tržby 200 € a stratu 248 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať464. z 478 v odvetví
3/5

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
200 €
Za rok
+33 %
020 tis.40 tis.2013—2014+275 %2015+120 %2016−36 %2017−33 %2018−45 %2019−32 %2021−86 %2022−43 %2023−63 %2024+33 %
  • Najlepší rok
    2014, +275 %
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby200 €150 €400 €700 €—5 167 €7 633 €14 000 €21 000 €33 000 €15 000 €4 000 €
Výsledok hospodárenia−248 €39 €438 €605 €6 092 €−6 769 €−14 291 €6 119 €10 660 €17 820 €−6 661 €−29 576 €
Aktíva spolu8 260 €8 168 €8 135 €8 215 €8 235 €1 869 €8 875 €26 008 €17 757 €8 022 €22 546 €29 159 €
Vlastné imanie7 882 €8 130 €8 091 €7 653 €7 049 €957 €7 725 €22 016 €15 897 €5 237 €−12 583 €−5 921 €
Podané27. 4. 202517. 2. 202422. 2. 20231. 3. 202223. 3. 20211. 3. 20203. 3. 201910. 3. 20187. 3. 201711. 3. 201622. 3. 201516. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
464. z 478 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2022451618
platiteľ od 15. 10. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ondavská 7, 821 02 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 9. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 48046/B
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • administratívne práce,od 2007
  • automatizované spracovanie dát,od 2007
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2007
  • vedenie účtovníctva,od 2007
  • vydávanie periodických a neperiodických publikácií v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • organizovanie a usporadúvanie vzdelávacích, kultúrnych, spoločenských a športových podujatí, kurzov, seminárov a školení v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • obstarávanie služieb spojených so správou a údržbou nehnuteľností,od 2007
  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov, s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2024464. z 478
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 3. 7. 2026 · 5 záznamov

  1. 3. 7. 2026Zrušená registrácia DPH
  2. 27. 4. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  3. 22. 5. 2010Presun sídlaOndavská 7 Bratislavapredtým Studenohorská 42 Bratislava
  4. 19. 9. 2009Nový spoločníkDušan Turba, podiel 100 %
  5. 22. 9. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36837288

MANOR House s.r.o. – tržby 200 € – IČO 36837288