V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
VIA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lutila, v registri od 25. 9. 2007. Vo vedení firmy: Zuzana Gallová. V roku 2025 mala firma stratu 482 €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Nie je platiteľom DPHFinančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Stratové roky10 z 13
- Najlepší rok2015, ×10,5
- Najslabší rok2016, strata 13 tis. €
Ukazovatele 2025
- ROE-4,5 %+2,4 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA-4,3 %+2,3 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť3,0 %+0,1 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — | — | — | — | — | 0 € | 23 971 € | 16 970 € | — | — | — |
| Výsledok hospodárenia | −482 € | −776 € | −530 € | −4 633 € | −862 € | −1 570 € | −1 734 € | −1 586 € | 19 608 € | −13 049 € | 1 193 € | 114 € | −2 582 € |
| Aktíva spolu | 11 167 € | 11 649 € | 12 085 € | 12 615 € | 17 248 € | 18 110 € | 19 680 € | 21 415 € | 25 719 € | 22 573 € | 16 443 € | 15 250 € | 15 136 € |
| Vlastné imanie | 10 827 € | 11 309 € | 12 085 € | 12 615 € | 17 248 € | 18 110 € | 19 680 € | 21 415 € | 23 001 € | 3 393 € | 16 443 € | 15 250 € | 15 136 € |
| Podané | 22. 3. 2026 | 4. 3. 2025 | 25. 3. 2024 | 11. 3. 2023 | 25. 6. 2022 | 28. 6. 2021 | 17. 10. 2020 | 26. 6. 2019 | 2. 7. 2018 | 29. 6. 2017 | 30. 3. 2016 | 11. 3. 2015 | 29. 7. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 25. 9. 2007
- 19 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 13652/S
- Základné imanie
- 6 640 €
- Hlavná činnosť
- 14130 Výroba ostatného vrchného ošatenia
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
- Predchádzajúci názov
- G & S, s.r.o.
Predmet činnosti
39 zapísaných činností
- poskytovanie služieb internetomod 2007
- prieskum trhuod 2007
- poradenská činnosť pre realizáciu programov regionálneho rozvoja v rozsahu voľnej živnostiod 2007
- práce so špeciálnymi mechanizmamiod 2007
- sprostredkovanie žiadostí o úvery pre banky a sporiteľne a zmlúv o stavebnom sporení, leasingových zmlúvod 2007
- tetovanie neinváznym spôsobomod 2007
- ozdobná maľba tela - bodypatingod 2007
- správa bytového a nebytového fonduod 2007
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 14130), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 22. 3. 2026 · 6 záznamov
- 22. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 28. 8. 2014Nový spoločníkZuzana Gallová, podiel 100 %
- 9. 1. 2014Zmena obchodného menaVIA, s.r.o.predtým G & S, s.r.o.
- 9. 1. 2014Nový člen vedeniaZuzana Gallová, konateľ
- 19. 2. 2013Presun sídlaBottova 183/20 Lutilapredtým Jesenského 58/2 Žiar nad Hronom
- 25. 9. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 22. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36837873