SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36838845

Rekreačné chalupy LT s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Liptovský Trnovec · od 2007
IČO
36838845
DIČ
2022455215
Sídlo
031 01 Liptovský Trnovec
firmy v okolí

KonateľTatiana Běhalová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Rekreačné chalupy LT s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Trnovec, v registri od 26. 9. 2007. Vo vedení firmy: Tatiana Běhalová. V roku 2025 mala firma tržby 129 tis. € (+521,3 %) a zisk 30 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať132. z 288 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
129 tis. €
Za rok
×6,2
Od 2014
+529 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+153 %2016+92 %2017−59 %2018+16 %2019+107 %2020−16 %2021+15 %2022−20 %2023−45 %2024−50 %2025×6,2
  • Najlepší rok
    2025, ×6,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    23,7 %
    +132,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    9,4 %
    +17,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    120,9 %
    −14,9 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby128 606 €20 698 €41 150 €74 770 €93 861 €81 407 €97 057 €46 893 €40 487 €99 164 €51 781 €20 434 €—
Výsledok hospodárenia30 439 €−22 462 €−15 155 €−42 363 €14 048 €−27 541 €6 555 €−11 794 €−31 615 €−3 644 €−34 961 €−35 621 €−30 230 €
Aktíva spolu323 505 €274 231 €216 178 €240 801 €264 652 €248 824 €276 135 €255 009 €259 432 €254 989 €245 379 €230 376 €212 522 €
Vlastné imanie−67 592 €−98 031 €−225 568 €−210 413 €−268 050 €−282 099 €−254 557 €−261 112 €−249 318 €−247 703 €−244 060 €−254 098 €−218 477 €
Podané1. 6. 202613. 6. 20251. 6. 202412. 6. 202328. 6. 202227. 6. 202127. 6. 202027. 3. 201917. 3. 201825. 3. 201725. 3. 201620. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
132. z 288 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022455215
platiteľ od 1. 11. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
031 01 Liptovský Trnovec
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 9. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 19539/L
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
4763 Maloobchod so športovými potrebami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Liptovský Trnovec.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • prevádzkovanie telovýchovných zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2007
  • predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2007
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedálod 2007
  • predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémyod 2007
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátovod 2007
  • prenájom koní a vykonávanie vychádzok na koni a konskom záprahuod 2007
  • prenájom automobilov - poskytovanie náhradných áutod 2007
  • nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod so športovými potrebami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 2 tis. € · posledná 8. 2. 2017

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4763), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025132. z 288
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod so športovými potrebami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 1. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 1. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 11. 2009Presun sídla332 Liptovský Trnovecpredtým Moyzesova 622/3 Liptovský Mikuláš
  3. 7. 11. 2009Nový spoločníkTatiana Běhalová, podiel 100 %
  4. 1. 11. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022455215
  5. 26. 9. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod so športovými potrebami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36838845

Rekreačné chalupy LT s. r. o. – tržby 129 tis. € – IČO 36838845