SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36839396

VLAMIRO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Michalovce · od 2007
IČO
36839396
DIČ
2022453015
Sídlo
T. J. Moussona 2, 071 01 Michalovce
firmy v okolí

KonateľMicha Gabriel Valkenet

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VLAMIRO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, v registri od 27. 9. 2007. Vo vedení firmy: Micha Gabriel Valkenet. V roku 2025 mala firma tržby 203 tis. € (−20,5 %) a zisk 31 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1179. z 3 928 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
203 tis. €
Za rok
−20 %
Od 2013
+30 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2017+78 %2018−15 %2019−9 %2020−14 %2021−2 %2022+6 %2023+35 %2024−1 %2025−20 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,2 %
  • Najlepší rok
    2017, +78 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    15,1 %
    +6,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    51,6 %
    −24,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,2 %
    +4,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    62,8 %
    −17,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby203 325 €255 645 €257 830 €190 298 €178 868 €183 175 €213 980 €235 455 €278 433 €———156 820 €
Výsledok hospodárenia30 721 €21 805 €18 496 €16 062 €3 614 €10 852 €2 065 €14 946 €7 569 €4 035 €5 401 €3 408 €11 368 €
Aktíva spolu159 920 €143 629 €148 806 €130 867 €123 908 €166 795 €167 067 €159 477 €104 599 €82 434 €127 460 €110 865 €127 190 €
Vlastné imanie59 497 €28 776 €105 493 €86 997 €70 935 €74 559 €63 707 €61 642 €46 696 €39 127 €35 092 €29 691 €26 283 €
Podané30. 6. 202629. 6. 202530. 6. 202430. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202120. 7. 202030. 6. 201930. 6. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1179. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
8 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022453015
platiteľ od 15. 10. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
T. J. Moussona 2, 071 01 Michalovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 9. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 20464/V
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Michalovce.

Predmet činnosti

34 zapísaných činností

  • kladenie dlážkových krytín suchou cestou a lepenímod 2007
  • tapetovacie, maliarske a natieračské práceod 2007
  • betonárske práce (prístupové cesty, chodníky spevnené plochy - ukladanie hotových betónových dielcov)od 2007
  • montáž priečok a zavesených podhľadov suchou technológiou z hromadne vyrábaných dielcovod 2007
  • demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravyod 2007
  • vypracovanie a poradenstvo v oblasti výkresovej dokumentácie a technologického postupu strojárskej výrobyod 2007
  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov, garáži a parkovacích miest, ak sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmomod 2007
  • nákup a predaj ojazdených motorových vozidielod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251179. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 2. 2013Nový spoločníkMicha Gabriel Valkenet, podiel 34 %
  3. 19. 2. 2013Nový spoločníkRoelof Leonard Witvoet, podiel 33 %
  4. 19. 2. 2013Nový spoločníkAndrea Valkenet Margitanová, podiel 33 %
  5. 1. 8. 2011Nový člen vedeniaMicha Gabriel Valkenet, konateľ
  6. 27. 9. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36839396

VLAMIRO s.r.o. – tržby 203 tis. € – IČO 36839396