SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36840700

BH-001 s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2007

predtým OSK-MONT, spol. s r.o. a 1 ďalší názov

IČO
36840700
DIČ
2022459439
Sídlo
Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí
Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BH-001 s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 29. 9. 2007. V roku 2022 mala firma tržby 585 tis. € (+13,3 %) a stratu 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať6. z 13 v odvetví
2/5

Pozor: 3 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2022
585 tis. €
Za rok
+13 %
Od 2013
+155 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+39 %2015+8 %2016+11 %2017+17 %2018−31 %2019+7 %2020−2 %2021+59 %2022+13 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,9 %
  • Najlepší rok
    2021, +59 %

Ukazovatele 2022

  • Marža
    -1,2 %
    −7,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -12,9 %
    −47,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -4,8 %
    −24,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    62,6 %
    +18,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2022202120202019201820172016201520142013
Tržby585 165 €516 406 €323 802 €329 355 €307 099 €443 338 €379 699 €343 311 €318 672 €229 805 €
Výsledok hospodárenia−7 052 €32 148 €64 106 €71 608 €59 805 €47 347 €46 813 €47 233 €41 763 €14 617 €
Aktíva spolu146 003 €165 187 €452 683 €394 593 €335 430 €279 950 €249 964 €191 297 €111 750 €98 144 €
Vlastné imanie54 678 €92 270 €413 020 €348 913 €277 304 €217 500 €170 153 €123 340 €76 108 €34 347 €
Podané10. 3. 202312. 2. 202231. 3. 202130. 6. 20201. 4. 20191. 4. 201831. 3. 201730. 3. 201630. 6. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
6. z 13 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2022459439
platiteľ od 29. 11. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 9. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 173468/B
Základné imanie
20 000 €
Hlavná činnosť
25620 Obrábanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
MSA Group Slovakia s. r. o. · OSK-MONT, spol. s r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností · 11 ukončených činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • zámočníctvood 2007
  • zváracie práceod 2007
  • Administratívne službyod 2020
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2020
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2020
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Obrábanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25620), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20226. z 13
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2022 zverejnili tržby (obrábanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 897 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 2 897.

História zmien

Posledná zmena 15. 2. 2024 · 10 záznamov

  1. 15. 2. 2024Zmena obchodného menaBH-001 s. r. o.predtým MSA Group Slovakia s. r. o.
  2. 15. 2. 2024Nový spoločníkSTAVITELSTVÍ JiBo s.r.o., podiel 50 %
  3. 15. 2. 2024Nový spoločníkTRANSITALIA s.r.o., podiel 50 %
  4. 8. 10. 2023Zrušená registrácia DPH
  5. 5. 10. 2023Presun sídlaKarpatské námestie 7770/10A Bratislava - mestská časť Račapredtým 4. apríla 384/79 Zemianske Kostoľany
  6. 10. 3. 2023Podaná účtovná závierkaza rok 2022
  7. 22. 12. 2021Zmena obchodného menaMSA Group Slovakia s. r. o.predtým OSK-MONT, spol. s r.o.
  8. 16. 12. 2014Presun sídla4. apríla 384/79 Zemianske Kostoľanypredtým Moyzesova 478/25 Partizánske
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia obrábanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36840700

BH-001 s. r. o. – tržby 585 tis. € – IČO 36840700