SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36844012

KOLLEKTIV, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2007
IČO
36844012
DIČ
2022471682
Sídlo
Björnsonova 5, 811 05 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMarek Hollý

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KOLLEKTIV, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 6. 10. 2007. Vo vedení firmy: Marek Hollý. V roku 2025 mala firma tržby 55 tis. € (−35,4 %) a zisk 27 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať440. z 1 284 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
55 tis. €
Za rok
−35 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014×183,92015−24 %2016−23 %2017+62 %2018+27 %2019+37 %2020−90 %2021×10,72022−90 %2023+196 %2024+35 %2025−35 %
  • Najlepší rok
    2014, ×183,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    49,0 %
    +41,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    30,4 %
    +19,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    27,5 %
    +18,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,4 %
    −5,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby54 651 €84 561 €62 710 €21 155 €201 967 €18 908 €190 441 €138 867 €109 031 €67 238 €86 888 €114 953 €625 €
Výsledok hospodárenia26 806 €6 712 €2 967 €−9 586 €−6 279 €−7 065 €2 645 €1 407 €8 127 €−92 160 €4 113 €15 011 €27 190 €
Aktíva spolu97 386 €72 219 €82 945 €66 632 €130 681 €161 025 €175 172 €182 543 €152 391 €158 266 €235 488 €240 249 €296 770 €
Vlastné imanie88 216 €61 410 €54 699 €51 732 €87 151 €93 430 €100 495 €97 850 €96 444 €88 354 €173 324 €153 853 €138 842 €
Podané29. 6. 202620. 6. 202527. 3. 202427. 6. 202330. 6. 202230. 3. 202130. 10. 202024. 6. 201929. 6. 201819. 5. 20171. 4. 201628. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
440. z 1 284 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022471682
platiteľ od 1. 12. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Björnsonova 5, 811 05 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 10. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 48266/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
59120 Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • architektonická tvorba v zmysle Autorského zákona,od 2007
  • grafická a dizajnérska činnosť v zmysle Autorského zákona,od 2007
  • výroba divadelných, televíznych a filmových dekorácií a kostýmov,od 2007
  • návrhárstvo a modelárstvo divadelných, televíznych a filmových dekorácií a kostýmov v zmysle Autorského zákona,od 2007
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,od 2007
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • producentská činnosť v oblasti videotvorby,od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
17 zmlúv
spolu 214 tis. € · posledná 1. 12. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 59120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025440. z 1 284
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 4. 2010Nový spoločníkMarek Hollý, podiel 100 %
  3. 1. 12. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022471682
  4. 6. 10. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36844012

KOLLEKTIV, s.r.o. – tržby 55 tis. € – IČO 36844012