SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36844217

DUĽA, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Harichovce · od 2007
IČO
36844217
DIČ
2022457547
Sídlo
1. mája 489/50, 053 01 Harichovce
firmy v okolí

KonateľFrantišek Duľa+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DUĽA, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Harichovce, v registri od 6. 10. 2007. Vo vedení firmy: František Duľa a Juraj Duľa. V roku 2025 mala firma tržby 176 tis. € (+26,6 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2087. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
176 tis. €
Za rok
+27 %
Od 2019
+76 %
0100 tis.200 tis.2019—2020−3 %2021+4 %2022+20 %2023−6 %2024+23 %2025+27 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,9 %
  • Najlepší rok
    2025, +27 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,8 %
    +5,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,0 %
    +16,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,4 %
    +6,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    61,0 %
    +2,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby176 370 €139 335 €113 729 €121 530 €101 090 €97 455 €100 010 €——————
Výsledok hospodárenia3 252 €−5 121 €175 €14 341 €−2 826 €7 175 €−2 601 €−6 104 €695 €4 875 €13 253 €7 265 €−7 167 €
Aktíva spolu137 787 €122 726 €141 886 €59 253 €48 480 €57 970 €50 943 €69 160 €88 937 €104 209 €119 948 €46 010 €48 175 €
Vlastné imanie53 797 €50 545 €54 875 €54 569 €40 228 €43 054 €31 099 €19 156 €25 260 €24 566 €19 691 €26 846 €19 581 €
Podané28. 3. 202631. 3. 20252. 4. 202422. 3. 202329. 3. 202211. 6. 202131. 3. 20201. 4. 201917. 6. 201827. 6. 20174. 6. 201612. 6. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2087. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022457547
platiteľ od 1. 1. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
1. mája 489/50, 053 01 Harichovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 10. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 20518/V
Základné imanie
10 624 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Harichovce.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • ubytovacie služby v rozsahu voľných živnostíod 2025
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedálod 2025
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických, priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátovod 2025
  • reklamná, propagačná a inzertná činnosťod 2025
  • veľkoobchod v rozsahu voľných živnostíod 2025
  • maloobchod v rozsahu voľných živnostíod 2025
  • demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravyod 2025
  • upratovacie služby v rozsahu voľných živnostíod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252087. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 1. 2025Nový spoločníkJuraj Duľa, podiel 85 %
  3. 15. 1. 2025Nový spoločníkFrantišek Duľa, podiel 15 %
  4. 23. 12. 2024Nový člen vedeniaJuraj Duľa, konateľ
  5. 1. 1. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022457547
  6. 6. 10. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36844217

DUĽA, spol. s r.o. – tržby 176 tis. € – IČO 36844217