SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36847402

WYDRA, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2007
IČO
36847402
DIČ
2022463344
Sídlo
Dolné Rudiny 1, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľVladimír Vydra

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

WYDRA, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 12. 10. 2007. Vo vedení firmy: Vladimír Vydra. V roku 2025 mala firma tržby 103 tis. € (−4,0 %) a stratu 37 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať154. z 357 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
103 tis. €
Za rok
−4 %
Od 2013
+14 %
0100 tis.200 tis.2013—2014+12 %2015+60 %2016+1 %2017+5 %2018+6 %2019−18 %2020−36 %2021+34 %2022+15 %2023+8 %2024−33 %2025−4 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,1 %
  • Najlepší rok
    2015, +60 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -36,3 %
    −3,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -23,5 %
    −3,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    118,9 %
    +9,2 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby102 879 €107 195 €159 161 €146 870 €127 737 €95 416 €148 503 €181 011 €170 814 €163 109 €162 204 €101 558 €90 387 €
Výsledok hospodárenia−37 391 €−35 715 €11 253 €−12 183 €1 071 €−32 097 €−18 895 €−8 715 €29 200 €35 173 €17 273 €−9 217 €−4 299 €
Aktíva spolu159 131 €176 607 €188 197 €182 368 €186 112 €184 992 €201 184 €228 277 €86 986 €94 794 €75 051 €37 734 €33 389 €
Vlastné imanie−30 088 €−17 159 €18 556 €193 €12 376 €11 305 €43 402 €62 297 €71 012 €41 812 €−132 106 €−149 379 €−140 162 €
Podané30. 6. 202629. 6. 202528. 6. 202427. 6. 202327. 6. 202225. 6. 202126. 8. 202022. 6. 201916. 4. 201824. 6. 201721. 6. 20161. 10. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
154. z 357 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022463344
platiteľ od 1. 11. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny · 2 e-maily · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dolné Rudiny 1, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 10. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 19618/L
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43320 Stolárske práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • predaj tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, bezmäsitých jedál a nápojov na priamu konzumáciuod 2007
  • montáž sadrokartónových priečok a podhľadovod 2007
  • výmena a osadzovanie okien a parapetov bez úpravy stavebných otvorovod 2007
  • kladenie zámkovej dlažbyod 2007
  • demolácie, zemné práce, príprava staveniska, terénne úpravyod 2007
  • obkladanie stien z hotových umelohmotných a drevených profilovod 2007
  • veľkoobchod v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • maloobchod v rozsahu voľných živnostíod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Stolárske práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025154. z 357
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (stolárske práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

50 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 50.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 10. 2014Presun sídlaDolné Rudiny 1 Žilinapredtým Kamenná 91 Žilina
  3. 26. 3. 2010Nový spoločníkVladimír Vydra, podiel 100 %
  4. 12. 10. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia stolárske práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36847402

WYDRA, s. r. o. – tržby 103 tis. € – IČO 36847402