SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36849154

BRAXION, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dunajská Streda · od 2007
IČO
36849154
DIČ
2022483309
Sídlo
Jantárová cesta 1921/20, 929 01 Dunajská Streda
firmy v okolí

KonateľPharmDr. Ingrid Vassová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BRAXION, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, v registri od 19. 10. 2007. Vo vedení firmy: PharmDr. Ingrid Vassová. V roku 2025 mala firma tržby 417 tis. € (+2,7 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať742. z 906 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
417 tis. €
Za rok
+3 %
Od 2014
+5 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+3 %2016−43 %2017+19 %2018−3 %2019+1 %2020+18 %2021+4 %2022+9 %2023+1 %2024+10 %2025+3 %
  • Priemerný rast ročne
    +0,5 %
  • Najlepší rok
    2017, +19 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,8 %
    +1,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,1 %
    +3,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,1 %
    +2,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    25,1 %
    −0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby416 563 €405 470 €369 163 €366 693 €335 990 €322 686 €273 623 €270 300 €278 761 €233 393 €408 410 €395 109 €
Výsledok hospodárenia7 695 €1 010 €−710 €10 145 €−2 692 €11 836 €8 958 €13 942 €17 133 €14 516 €15 266 €10 244 €
Aktíva spolu251 573 €241 698 €249 142 €258 522 €236 791 €248 181 €220 269 €214 562 €199 706 €179 272 €163 643 €145 450 €
Vlastné imanie188 326 €180 631 €179 622 €180 332 €170 187 €172 879 €161 043 €152 085 €138 143 €121 010 €106 495 €91 229 €
Podané30. 6. 202627. 6. 202526. 6. 20248. 6. 202330. 5. 20227. 6. 202122. 6. 202017. 6. 201919. 6. 201827. 6. 201727. 6. 201630. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
742. z 906 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022483309
platiteľ od 17. 1. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jantárová cesta 1921/20, 929 01 Dunajská Streda
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 10. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 20843/T
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dunajská Streda.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu, prenájom technológií a technického zariadenia, prenájom motorových vozidielod 2007
  • prenájom a podnájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov spojený s poskytovaním iných než základných služiebod 2007
  • vedenie účtovníctva, kancelárske a sekretárske službyod 2007
  • finančný leasing, faktoring a forfaitingod 2007
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2007
  • reklamná, propagačná a marketingová činnosťod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
posledná 27. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 11. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—8. 1. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025742. z 906
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lekárne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 4. 2009Nový spoločníkPharmDr. Ingrid Vassová, podiel 85 %
  3. 4. 4. 2009Nový spoločníkViktória Vassová, podiel 15 %
  4. 17. 1. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022483309
  5. 19. 10. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36849154