SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36849359

MERAX SK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Levice · od 2007
IČO
36849359
DIČ
2022473178
Sídlo
Kpt. Nálepku 1690/102, 934 01 Levice
firmy v okolí

KonateľMarián Černák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MERAX SK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, v registri od 20. 10. 2007. Vo vedení firmy: Marián Černák. V roku 2025 mala firma tržby 3,4 mil. € (+47,5 %) a zisk 89 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať22. z 1 192 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3,4 mil. €
Za rok
+48 %
Od 2013
+336 %
02 mil.4 mil.2013—2014+32 %2015+28 %2016+96 %2017−9 %2018+58 %2019−42 %2020−2 %2021−6 %2022+10 %2023+21 %2024−13 %2025+48 %
  • Priemerný rast ročne
    +13,1 %
  • Najlepší rok
    2016, +96 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,7 %
    −1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,5 %
    −0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,7 %
    −0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    13,8 %
    +0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 352 050 €2 271 992 €2 600 392 €2 155 724 €1 955 966 €2 075 670 €2 127 765 €3 652 083 €2 305 535 €2 535 170 €1 295 460 €1 011 564 €768 713 €
Výsledok hospodárenia89 347 €84 381 €112 034 €82 034 €153 655 €153 131 €149 304 €224 510 €224 232 €308 741 €91 383 €79 520 €57 305 €
Aktíva spolu1 887 218 €1 737 838 €1 660 747 €1 588 416 €1 987 847 €1 549 832 €1 502 199 €1 241 841 €1 773 275 €1 061 176 €896 854 €485 263 €290 167 €
Vlastné imanie1 626 672 €1 510 375 €1 452 944 €1 340 910 €1 306 151 €1 152 495 €999 364 €850 060 €625 550 €401 319 €332 578 €241 194 €161 675 €
Podané26. 3. 202611. 3. 202521. 3. 202424. 3. 202330. 3. 202231. 3. 202117. 3. 202031. 3. 201930. 3. 201831. 3. 201731. 3. 201624. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
22. z 1 192 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022473178
platiteľ od 15. 12. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kpt. Nálepku 1690/102, 934 01 Levice
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 10. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 20894/N
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43220 Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Levice.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • montáž priečok a závesných podhľadov technológiou z priemyselne vyrábaných dielcovod 2007
  • upratovacie práceod 2007
  • maliarske, natieračské a sklenárske práceod 2007
  • demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbuod 2007
  • montáž výrobkov z plastuod 2007
  • mechanické úpravy kovov a plechovod 2007
  • montáž a oprava autoklimatizáciíod 2007
  • inštalácia a opravy klimatizačných zariadeníod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
14 zmlúv
spolu 628 tis. € · posledná 16. 7. 2026

Posledné zmluvy

  • Slovenská akadémia viedZmluva o dielo227 tis. €16. 7. 2026
  • Detenčný ústav HronovceZmluva na vykonávanie pravidelných servisných prehliadok a opráv vzduchotechnických a klimatizačných zariadení int c 93_20255 tis. €22. 9. 2025
  • „VINIČKY“, Zariadenie sociálnych služieb NitraKúpna zmluva - Obstaranie a montáž klimatizačných zariadení26 tis. €18. 3. 2025
  • Mestské kultúrne stredisko LeviceServisná zmluva—23. 1. 2025
  • Mesto LeviceZmluva o poskytovaní služieb11 tis. €27. 12. 2024
  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.Zmluva o dielo č. 60760/202438 tis. €13. 9. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202522. z 1 192
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 5. 2019Zápis konečného užívateľa výhodMarián Černák
  3. 29. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMarián Černák
  4. 29. 7. 2015Presun sídlaKpt. Nálepku 1690/102 Levicepredtým Ludanská 6 Levice
  5. 16. 1. 2010Nový spoločníkMarián Černák, podiel 100 %
  6. 15. 12. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022473178
  7. 20. 10. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36849359

MERAX SK s.r.o. – tržby 3,4 mil. € – IČO 36849359